انعقاد تفاهمنامه سه جانبه با هدف افزایش اشتغالزایی در خراسان شمالی

تفاهمنامه سه جانبه صندوق کارآفرینی امید ، استانداری خراسان شمالی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منعقد شد .
تفاهمنامه همکاری سه جانبه
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، در این جلسه که با حضور اصغر نوراله زاده مدیر عامل صندوق کارافرینی و امید، شجاعی استاندار خراسان شمالی، منصوری معاون اشتغال و کارافرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، پاکمهر رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی و نبی زاده مدیر صندوق کارافرینی و امید استان برگزار شد مقرر گردید طرح ها و کسب وکارهای دارای مزیت خراسان شمالی مورد حمایت صندوق کارافرینی امید قرار گیرد.
 نوراله زاده از حمایت صندوق کارافرینی امید از محصولات انگور ، زعفران ، لبنیات و عسل استان خراسان شمالی خبر داد و افزود: با توجه به مزیت استان در صنایع تبدیلی با تکمیل زنجیره ارزش شاهد افزایش اشتغالزایی چشمگیر در سطح استان خواهیم بود.
 
شجاعی استاندار خراسان شمالی نیز ضمن قدردانی از حمایتهای صندوق کارافرینی امید در ایجاد کسب و کارهای خرد و کوچک از اعلام آمادگی استان در سهولت ارائه مجوزها و به دستگاههای اجرایی و سازمانهای ذیربط اطلاع رسانی جهت تلاش در تسریع اجرای تفاهمنامه خبر داد. 
۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۲۲,۶۸۲
کلیدواژه ها: صندوق کارآفرینی و امید خراسان شمالی,استانداری خراسان شمالی,معاونت اشتغال و کارافرینی خراسان شمالی,حمایت از کسب و کارها,اشتغالزایی,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید