مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:بانک‌ها فقط 33 درصد تسهیلات کرونا را پرداخت کرده‌اند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تاکنون 4 هزار و 451 فقره از پرونده‌های ثبت نامی تسهیلات خود را دریافت کرده‌اند که در این میان شاهد عملکرد 33.5 درصدی بانک‌ها در ارائه تسهیلات هستیم.
بانک‌ها فقط 33 درصد تسهیلات کرونا را پرداخت کرده‌اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی درباره پرداخت تسهیلات کرونا گفت: ستاد مقابله با تسهیلات کرونا برای جبران برخی خسارت‌ها تسهیلاتی در نظر گرفته است که تاکنون، پرونده حدود 208 میلیارد تومان تسهیلات برای پرداخت به بانک‌‌های عامل استان معرفی شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان افزود: تاکنون 4 هزار و 451 فقره از پرونده‌های ثبت نامی تسهیلات خود را دریافت کرده‌اند که در این میان شاهد عملکرد 33.5 درصدی بانک‌ها در ارائه تسهیلات هستیم.
وی یادآور شد: متاسفانه دو بانک ملت و ملی در استان زنجان از عملکرد قابل قبولی برخوردار نبوده‌اند، به طوری که بانک ملی نزدیک به 30 درصد و بانک ملت حدود 13 درصد از تسهیلات را پرداخت کرده‌اند.
یوسفی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بیشترین میزان تسهیلات درخواست شده در استان زنجان مربوط به این بانک ملی و ملت به ارزش حدود 60 و 50 میلیارد تومان است، مطمئن هستیم با برطرف شدن کاستی‌ها، این دو بانک عقب‌ماندگی‌های خود را جبران خواهند کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با اشاره به اینکه این تسهیلات تقاضا محور است، تاکید کرد: با توجه به اینکه مهلت ثبت نام برای این تسهیلات تمام شده است، هنوز این سامانه را نبسته‌ایم و این فرصت برای هم‌استانی‌ها وجود دارد که همچنان برای دریافت آن، در سامانه کارا ثبت نام کنند.

۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۵
کد خبر : ۲۲۲,۷۳۲
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل_تعاون,کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان,پرداخت_تسهیلات_کرونا_بانکها

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید