میرزایی در بازدید از طرح توسعه صبا فولاد خلیج فارس خبر داد:

ایجاد بیش از ۱۰۵ هزار فرصت شغلی با بهره‌برداری از طرح توسعه فولاد کاوه در بندرعباس

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ایجاد بیش از ۱۰۵ هزار فرصت شغلی با بهره‌برداری از طرح توسعه فولاد کاوه در بندرعباس خبر داد.
ایجاد بیش از ۱۰۵ هزار فرصت شغلی با بهره‌برداری از طرح توسعه فولاد کاوه در بندرعباس

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان، معاون  امور اقتصادی  وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، مدیر کل اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان و مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس از  طرح توسعه صبا فولاد خلیج فارس بازدید کردند.

حجت اله میرزایی در حاشیه این بازدید با اشاره به این که در سه ماهه اخیر میزان تولید این شرکت در سال جهش تولید به بیش از دو برابر افزایش یافته است، اظهار کرد: میزان تولید در این مجموعه از ۴۰ هزار تُن به بیش از ۸۰ هزار تُن رسیده است.

وی افزود: با این روند تا پایان سال به ظرفیت اسمی سالانه ۱،۵ میلیون تن دست می‌یابیم.

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  با بیان این که عملیات اجرایی این طرح سه سال برآورد شده است، ادامه داد: طرح توسعه در زمینی به مساحت ۴۱۳ هکتار در دو فاز بریکت گرم و فاز توسعه پیش‌بینی شده است.

میرزایی با بیان اینکه محصول نهایی تولیدات"نورد" خواهد بود، گفت: در مجموع ۴,۵ میلیون تُن محصول نهایی است که شامل ۵۰۰ هزار تُن میلگرد صنعتی  یک میلیون تُن مقاطع عریض و سه میلیون تُن ورق گرم خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه طرح توسعه ۱۵ هزار نفر به صورت مستقیم و ۹۰ هزار نفر به صورت غیرمستقیم جذب می شوند، تصریح کرد : سرمایه گذاری این طرح بیش از ۱,۲ میلیارد یورو است.

 

۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۴
کد خبر : ۲۲۲,۷۷۶
کلیدواژه ها: میرزایی,معاون امور اقتصادی وزارت تعاون,طرح توسعه فولاد کاوه در بندرعباس

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید