"حاتم شاکرمی" نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان شد

با حکم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "حاتم شاکرمی" به عنوان نماینده ویژه وزیر جهت پیگیری نرخ بالای بیکاری پایدار در لرستان منصوب شد.
"حاتم شاکرمی" نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در لرستان شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، متن حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرح ذیل است: 

 با توجه به نرخ بالای بیکاری پایدار در استان لرستان و همچنین لزوم هماهنگی در طراحی و اجرای اقدامات ویژه وزارتخانه و سازمانهای وابسته به جناب عالی به عنوان «نماینده ویژه اینجانب در استان لرستان» ماموریت داده می شود فعالیت های زیر را انجام و گزارش مستمر آن ارائه شود:

1-    مساله شناسی و تدوین اقدامات ویژه وزارتخانه و سازمانهای وابسته به تفکیک شهرستانهای استان با همکاری معاونت امور اقتصادی و مدیران کل اجرایی استان.

2-    بهره گیری موثر از ظرفیت های سازمانی و اقتصادی وزارتخانه در استان برای اجرای طرحها و اقدامات تدوین شده.

3-    تمهید ساز و کارهای موثر جهت ارتقاء کیفیت خدمات سازمان های وابسته در سطح استان.

4-    اتخاذ تدابیر لازم برای افزایش گردش مالی شرکت های وابسته در استان با اولویت درون سازی منافع حاصل از فعالیتهای این شرکتها.

5-    تسهیل، تسریع و رفع موانع برای اجرای بسته های سرمایه گذاری بخش خصوصی و طرح های کارآفرینی با بهره گیری از منابع اشتغال پایدار روستائی و منابع داخلی بانک های وابسته.

6-     تلاش در جهت تحقق مسئولیت اجتماعی بنگاه ها و شرکت های تابعه و وابسته به سازمان ها و صندوق های بازنشستگی زیر مجموعه.

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال و در چارچوب اهداف دولت در اجرای وظایف محوله موفق باشید.

بدیهی است مدیران و کارکنان بانک ها، سازمان ها و صندوق های تابعه مکلف به همکاری با جناب عالی هستند.

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵
کد خبر : ۲۲۲,۸۲۲
کلیدواژه ها: نماینده ویژه وزیر,بیکاری,لرستان,شاکرمی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید