مدیر روابط کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قزوین:

تشکل ها پای ثابت مشارکت فعالانه در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی هستند

مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین با بیان این که تشکل ها پای ثابت مشارکت فعالانه در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی هستند، گفت: تشکل کارگری، نهادی مردم نهاد و خودجوش از میان کارگران به منظور مذاکره دسته جمعی درباره مطالبات صنفی اعم از مزد، اشتغال و نیز شرایط ایمنی و بهداشت محیط کار است.
تشکل ها پای ثابت مشارکت فعالانه در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، ناصرشفیع آبادی در این باره گفت: هرچند که در بیشتر کشورهای توسعه یافته این تشکل ها گستردگی بسیار بیشتری دارد اما در ایران، این نهاد هنوز جایگاه اصلی خود را نیافته و از این فرصت کمتر در تحقق توسعه اجتماعی و اقتصادی استفاده شده است.

وی در ادامه افزود: طی ماههای اخیر تلاش و کوشش ما در این زمینه بوده که سطح گفتگوها و نشست سه جانبه گرایی را بیشتر ارتقا داده و تلاش مضاعف داشته باشیم تا به صورت مرتب و منظم با تشکل های کارگری و کارفرمایی گفت وگو کنیم و به عنوان نماینده دولت سعی کردیم  بیشتر شنونده شرکای اجتماعی باشیم.

وی ادامه داد: در این راستا مقرر کردیم ماهیانه جلسات سه جانبه گرایی با حضور نمایندگان کارگری و کارفرمایی داشته باشیم، که تاکنون سه جلسه تشکیل شده است.

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳
کد خبر : ۲۲۲,۸۳۰
کلیدواژه ها: تشکل ها , پای ثابت هر مشارکت فعالانه , در عرصه های مختلف, فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی , هستند

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید