مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: آرامش امروز مدیون از خود گذشتگی و تلاش های بی منت نیروی انتظامی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام رییس شورای هماهنگی مدیران و کلیه مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با سردار یاری فرمانده نیروی انتظامی ایلام دیدار کردند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام: انسجام بخشی فرمانده نیروی انتظامی در مباحث فرهنگی و مسائل اجتماعی استان زبان زد است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام ضمن یاد و خاطره شهدای گرانقدر نیروی انتظامی و تبریک هفته ناجا و ارائه گزارشی کامل و جامع از آخرین اقدامات دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان، گفت: نیروی انتظامی همواره برای آرامش و آسایش مردم  این مرز و بوم از جان خود مایه گذاشته اند و بخش اعظمی از آرامش امروزی که در کشور حکم فرما است را مدیون از خود گذشتگی ها و تلاش های بی منت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران هستیم.

شیرخانی اظهار کرد: اتفاقات بسیار بزرگی در طول تصدی استاندار ایلام در استان به وقوع پیوسته و  هلدینگ های بزرگی همچون هلدینگ خلیج فارس، بنیادهای علوی ، کوثر ، برکت و شرکت های زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هم اکنون در استان ایلام حضور دارند که حجم سرمایه گذاری آنها قابل توجه است و می توانند در اجرای پروژه های در دست اجرا نقش آفرین باشند که جای تقدیر و تشکر دارد.

سردار یاری در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش کلیه مدیران دستگاه های تابعه گفت: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از همه ظرفیت های سازمانی برای خدمت رسانی و ایجاد اشتغال و تولید به جامعه هدف استفاده کرده است.

وی تصریح کرد: استان ایلام به برکت رزمندگان جانبازان خانواده شهداء، مدیران اجرایی فعال و مشارکت های خوب مردمی از امنیت بسیار مطلوبی برخوردار است.

وی به تلاش دولت در مدیریت کرونا اشاره کرد و گفت: نقش دولت در بحث کرونا بسیار عالی بوده است.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس است خاطرنشان کرد: با همکاری و پشتیبانی دستگاه قضاء در مقابله با اراذل و اوباش شناسنامه‌دار قدیمی و نوظهور اقدامات موثری و برخورد قاطع و قانونی داشته باشیم.

وی گفت:  نیروی انتظامی استان ایلام در طول 4 سال گذشته در برخورد با سوداگران مرگ عملکرد بسیار موفقی داشته است.

در این جلسه، مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای، بانک رفاه کاران،، بهزیستی، مدیریت درمان تامین اجتماعی و تامین اجتماعی، صندوق های کارآفرینی امید، بازنشستگی کشوری و بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اقدام ها و فعالیت های خود را تشریح کردند.

در پایان این جلسه مدیران دستگاه های تابعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با تقدیم لوح تقدیری از زحمات فرمانده نیروی انتظامی تقدیر کردند.

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸
کد خبر : ۲۲۲,۹۳۲
کلیدواژه ها: ایلام,انسجام بخشی, نیروی انتظامی, دستگاه های تابعه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید