مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی تاکید کرد:ایجاد زنجیره ارزش با ایجاد مراکز نوآور و دانش بنیان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: زنجیره ارزش با ایجاد مراکز نوآور و دانش‌بنیان محقق می‌شود.
ایجاد زنجیره ارزش با ایجاد مراکز نوآور و دانش بنیان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی در آیین تجلیل از شرکت آلاکس ایران واحد نمونه استان در حوزه صنعت گفتمان‌سازی جهش تولید را در تحقق فرهنگ کار ضروری توصیف کرد.

وی با اشاره به ضرورت نهادینه کردن فرهنگ کار گفت: پیشرفت‌های مادی و معنوی کشور و امید آفرینی باید به فرهنگ گفتمان‌سازی جهش تولید تبدیل شود .

فتحی رسیدن به اهداف راهبردی اقتصادی را ایجاد زنجیره ارزش و توسعه کسب و کارهای نوآور و دانش‌بنیان عنوان کرد و با اشاره به مولفه‌های مهم جهش تولید بر لزوم مهارت افزایی و پیوستن به پویش کارآفرینی مبتنی بر مهارت افزائی تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی تصریح کرد: مدیران به عنوان سرداران جنگ اقتصادی همچون سال‌های دفاع مقدس با ایثار و نقش آفرینی در حوزه‌های مختلف زمینه‌های ارزش آفرینی کارگران را به عنوان افسران جنگ اقتصادی فراهم نموده و موجب جهش اقتصادی و تولید در کشور شده اند و برگزاری آیین تجلیل و اهدای لوح و تندیس یادآوری تلاش‌های بی‌وقفه و اثربخش این مدیران در عرصه‌های مهم اقتصادی است.

وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادآور شد: در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان با ایثارگری و جانفشانی از خاک وطن دفاع کرده اند و هم اکنون تولید کنندگان در جبهه اقتصادی اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در اقصی نقاط جهان به اثبات رساندند.

وی در پایان گفت: با تمام توان در کنار تولید کنندگان و کارآفرینان هستیم.

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۲۲,۹۴۶
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی, فرهنگ گفتمان‌سازی جهش تولید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید