مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: احداث پتروشیمی چهارم رونق اقتصادی و بازارهای صادراتی گسترده‌ای پیش روی استان قرار می دهد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در جمع مدیران پتروشیمی اسلام آباد غرب گفت: احداث پتروشیمی چهارم کرمانشاه، رونق اقتصادی و بازارهای صادراتی گسترده‌ای پیش روی استان قرار می دهد.
احداث پتروشیمی چهارم کرمانشاه، رونق اقتصادی و بازارهای صادراتی گسترده‌ای پیش روی استان قرار می دهد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی ضمن بازدید از پروژه در دست احداث پتروشیمی اسلام آباد غرب در جمع مدیران پتروشیمی چهارم استان، بیان کرد: احداث پتروشیمی در منطقه غرب استان هم پدافند غیرعاملی است و هم عاملی برای توزیع اشتغال و معیشت خانوارهای منطقه غرب استان است.

وی با اشاره به اینکه پتروشیمی اسلام آباد غرب به عنوان پتروشیمی چهارم کرمانشاه موتور محرکی برای احداث صنایع پایین دستی پتروشیمی خواهد بود، افزود: امیدواریم با توجه به جاذبه‌ای که این پتروشیمی ایجاد می‌کند و همچنین زیرساخت‌های خوبی که در منطقه داریم، به زودی شاهد ورود سرمایه‌گذاران بیشتر به این منطقه باشیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اولویت اصلی استان را تداوم روند کاهشی نرخ بیکاری، رونق و جهش تولید و تمرکز بر پیشرفت و توسعه برای رفاه و شکوفایی اقتصادی ذکر کرد و گفت: برای تحقق این موضوعات همه ظرفیت ها را به کار خواهیم گرفت.

پلاسعیدی مدیرعامل پتروشیمی اسلام آباد غرب نیز با اشاره به اشتغالزایی بیش از 1000 فرصت شغلی در مرحله ساخت و ساز به صورت مستقیم، گفت: از آنجایی که دانش تولید محصولات پتروشیمی در ایران بومی سازی شده و مواد اولیه مناسب را نیز در اختیار داریم، قیمت تمام شده پتروشیمی ایران در بازار‌های جهانی بسیار مناسب و جذاب است.

گفتنی است: شرکت ملی پتروشیمی ایران احداث پروژه پتروشیمی اسلام آباد غرب با سرمایه‌گذاری ۶۷۰۰ میلیارد تومان با زمینی ۶۰ هکتاری توسط منطقه ویژه اقتصادی اسلام آبادغرب برعهده گرفته است .

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۲۲,۹۶۸
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,پلاسعیدی,پتروشیمی اسلام آباد غرب

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید