صندوق کار آفرینی امید زنجان برای ۵۳ واحد تولیدی تسهیلات پرداخت کرد

مدیر صندوق کار آفرینی امید زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون برای ۵۳ واحد تولیدی استان ۵۵ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.
صندوق کار آفرینی امید زنجان برای ۵۳ واحد تولیدی تسهیلات پرداخت کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان علی عبداللهی رسالت صندوق کارآفرینی امید را حمایت از کارآفرینان و افرادی دانست که می توانند با داشته های ریالی خود در قالب کسب و کارهای خرد سرمایه‌گذاری کرده و موجب اشتغال برای افراد بیکار جامعه شوند.
وی تاکید کرد: صندوق کارآفرینی امید، به عنوان نهاد حمایتی و تنها موسسه مالی تخصصی است که در حوزه اشتغال بویژه کسب و کارهای خرد فعالیت می کند.
مدیرصندوق کار آفرینی امید زنجان گفت: این صندوق حامی کسب و کارهای خرد و کوچک، توسعه زنجیره های تولید، توزیع و فروش محصولات، فعالیت و تولیدات شرکت های دانش بنیان، صندوق های خرد محلی زنان روستایی، توسعه تولید صنایع دستی، گردشگری و بوم‌گردی در استان است.
عبدالهی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون برای ۵۳ واحد تولیدی در سطح استان ۵۵ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت کرده ایم.
وی یادآوری کرد: تسهیلات پرداخت شده، اشتغال ۱۱۳ نفر را در حوزه اشتغال روستایی محقق کرده است.
مدیرصندوق کار آفرینی امید زنجان گفت: زحمات و تلاش های تولید کنندگان در بخش مواد بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا قابل قدردانی است.
عبداللهی با تاکید بر این که صندوق کار آفرینی امید در هر شرایطی در کنار تولید کنندگان برای حمایت از آنها است.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۲
کد خبر : ۲۲۳,۱۲۸
کلیدواژه ها: عبدالهی,صندوق کارآفرینی,زنجان,تسهیلات,حمایت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید