صاحبان مشاغل خانگی استان البرز از مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان برخوردار می شوند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر استان البرز از برخورداری صاحبان مشاغل خانگی از مزایای این بیمه در استان خبر داد.
صاحبان مشاغل خانگی استان البرز از مزایای بیمه اجتماعی کشاورزان وروستائیان برخوردار می شوند

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز ، هادی بشیری طی نشستی با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز که به منظور تسهیل و تسریع در فرآیند بیمه افراد شاغل در مشاغل خانگی برگزار شد ، گفت: صندوق بیمه اجتماعی و کارگزاران استان آمادگی کامل دارند تا افرادی که در مشاغل خانگی مشغول به فعالیت هستند و فاقد بیمه اجتماعی هستند را بیمه کنند تا آنها نیز بتوانند همانند کارمندان و کارگران از مزایای بیمه‌ای برخوردار شوند.

در ادامه این جلسه حسین فلاح‌نژاد مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز نیز با اشاره به وضعیت مشاغل خانگی در استان گفت : با توجه به تعداد زیاد شاغلین در مشاغل خانگی در استان  و با هماهنگی با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان وروستائیان و عشایر در مرحله اول افرادی که در سال 99 در مشاغل خانگی مشغول به کار شده‌اند با مراجعه به نزدیکترین کارگزاری این صندوق می‌توانند ضمن عضویت از مزایای این بیمه در صندوق برخوردار شوند.

وی تاکید کرد : این صندوق می تواند با انجام تعهدات بلند مدت بیمه ای تأثیر  زیادی در تأمین آتیه افرادشاغل در این مشاغل داشته باشد.

 

۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۳,۱۵۶
کلیدواژه ها: برخورداری مشاغل خانگی از بیمه اجتماعی کشاورزان وروستائیان عشایر,هادی بشیری,مدیر صندوق بیمه اجتماعی,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید