مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: مدیران الگو، پرچمداران تحول هستند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در آئین تجلیل از۳ واحد نمونه استان آذربایجان شرقی که با حضور میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، محمودی فرماندار آذرشهر برگزار شد، با بیان نقش مدیران در ایجاد تحول در اقتصاد کشور گفت: مدیران الگو، پرچمداران تحول هستند.
مدیران الگو، پرچمداران تحول هستند


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی تغییر در تکنولوژی سازمانی و نوآوری در تولید محصول با کیفیت را از مولفه های تحول برشمرد و افزود: تحول نیازمند تغییر است.

وی با اشاره به نقش مهم منابع انسانی در تحول و جهش تولید اظهار کرد: منابع انسانی در کانون تحول قرار دارند و برای ایفای نقش بهتر این نیروی عظیم کشور باید سیستم های جزیره‌ای به سیستم های شبکه ای تبدیل و ساختار کارآفرینی و ارگانیکی مد نظر مدیران در کانون توجه قرار گیرد.

فتحی با اشاره به تحولات عظیم در ساختار مدیریتی گفت: برای تحقق و توسعه کشور باید مدیریت فرایندی جایگزین مدیریت سنتی و وظیفه ای شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در بخش دیگری با بیان ضرورت نهادینه شدن فرهنگ کار و کارآفرینی در کشور افزود: خلاقیت و نوآوری مدیران موفق در عرصه کار و تلاش باید به عنوان الگو در جامعه معرفی و در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کار تلاش کنیم.

فتحی با قدردانی از تلاشهای صورت گرفته توسط واحدهای نمونه استان تصریح کرد: علی رغم تهدیدات و تحریم های ظالمانه شاهد رشد و شکوفایی و رونق و اقتدار اقتصادی درکشور هستیم.

وی موفقیت های بدست آمده در عرصه کارو تولید را مرهون تلاشهای بی وقفه مدیران به عنوان سرداران جنگ اقتصادی و تلاشهای خستگی ناپذیر و ایثار گریهای کارگران به عنوان افسران جنگ اقتصادی توصیف کرد.

وی برگزاری جشنواره امتنان از واحدهای تولیدی را گامی مهم در ارج نهادن به تلاشها و مجاهدت شبانه روزی مدیران در عرصه کار و تلاش عنوان کرد.

در این مراسم سید محمدرضا میر تاج الدینی نماینده مردم  تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز با قدر دانی از تلاشها و مجاهدت مدیران در عرصه اقتصادی اظهار کرد: تجلیل از مدیران تلاشگر و حضور در واحدهای تولیدی نشان از حمایت قاطع از واحدهای تولیدی است و مجلس و دولت همه جانبه در کنار هم در صدد رفع موانع و مشکلات موجود در واحد های تولیدی و صنعتی می باشد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مدیران واحدهای تولیدی صنعتی کشور در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار دارند، افزود: با همت و تلاش جمعی از مدیران و کارگران در واحدهای تولیدی صنعتی شاهد استقامت و پایداری مدیران  در عرصه اقتصادی هستیم.

وی نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری را نشان از راهبرد اصلی اقتصادی مبتنی بر جهش تولید عنوان کرد و با اشاره به حضور نمایندگان بخش خصوصی در شورای گفتگوی آن را نشان از اهتمام جدی مجلس و دولت برای حمایت از تولید و حل مشکلات و موانع پیش روی واحدهای تولیدی دانست.

میرتاج الدینی با اشاره به مشکلات معیشتی مردم و ضرورت حمایت از تولید داخلی و تامین مایحتاج مردم خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه های مهم مجلس برای حفظ و ارتقاء سطح خرید مردم است.

وی تاب آوری را یکی از بحث‌های مهم در حوزه اقتصادی عنوان کرد و افزود: واحدهای تولیدی صنعتی تاب آور در سایه مدیریت اثربخش و همراهی کارگران میسر می شود .

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۲۳,۱۵۸
کلیدواژه ها: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی, وزارت کار, جشنواره امتنان از واحد نمونه آذربایجان شرقی, فرهنگ کار و کارآفرینی, ویروس کرونا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید