مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در مراسم پویش دوشنبه های ورزش و کار که همگام با سراسر کشور در شرکت پیش تنیده سنندج برگزار شد با اشاره به ضرورت حفظ سلامت روحی و جسمی کارگران، از آن به عنوان ستون فقرات اقتصاد و تولید در کشور نام برد.
پویش دوشنبه های ورزش و کار

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، برهان صلواتی با بیان اینکه در این شرایط سخت اقتصادی توجه به اشتغال و معیشت کارگران مورد توجه جدی دولت است، اظهار کرد: باید شرایطی فراهم شود تا در کنار این مشکلات؛ سلامت و نشاط روحی و جسمی جامعه کار و تولید آسیب نبیند چرا که کیفیت تولید و تداوم چرخش چرخ های اقتصادی تنها با نیروی کار سالم و بهره وری امکان پذیر است.

صلواتی با قدردانی از همکاری و تعامل جامعه کار و تولید استان از جمله کارفرما و کارگران شرکت پیش تنیده سنندج با برنامه های فرهنگی ورزشی وزارت کار، افزود: مجموعه های ورزشی کارگران این وزارتخانه نیز با تمام امکانات در اختیار جامعه کار و تولید استان قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری و تلاشهای شبانه روزی سال‌های اخیر؛ خوشبختانه در کوتاه‌ترین زمان ممکن استخر شنای بزرگترین مجموعه ورزشی کارگران استان در سنندج افتتاح و در اختیار کارگران قرار می گیرد.

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱
کد خبر : ۲۲۳,۳۰۸
کلیدواژه ها: پویش دوشنبه های ورزش و کار, ورزش کارگری, تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان, برهان صلواتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید