سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: صنعتگران و کارآفرینان موفق استان، الگویی برای نسل جوان هستند

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: از برنامه های این اداره کل معرفی صنعتگران و کارآفرینان موفق استان در عرصه اقتصادی است تا هم الگو سازی برای نسل جوان استان صورت گیرد و هم در سال جهش تولید با ایجاد جاذبه سرمایه گذاران بیشتری را به سمت کار و تولید سوق دهیم.
صنعتگران و کارآفرینان موفق استان، الگویی برای نسل جوان هستند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد،  عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در بازدید از شرکت تعاونی کارتن سازی ستاره ایساتیس گفت: یکی از شاخص های مهم این مجموعه پایداری در حفظ اشتغال با تمامی مشکلاتی است که در این سال ها با آن دست و پنجه نرم کرده است.
تشکری با اشاره به این که این شرکت تعاونی با شش نفر شروع به کار کرده و در حال حاضر با اشتغال 75 نفر به صورت مستقیم و 130 نفر به صورت غیرمستقیم یکی از شرکت های موفق در زمینه تعاونی استان محسوب می شود.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تاکید کرد: حوزه کارآفرینی را می توان به دو بخش تقسیم کرد؛ یک بخش مجموعه هایی است که در آستانه راه اندازی هستند. این مجموعه ها نیاز به زمین، تسهیلات و امکانات دارند که ضروری است جهت سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال دستگاه های دولتی یاری رسان باشند.
وی اضافه کرد: برای تحقق و پوشاندن جامه عمل به شعارهایی که مقام معظم رهبری در این سال ها بیان کردند بهترین کار ایجاد تسریع و تسهیل در امور اداری کارآفرینان است.
تشکری با اشاره به اینکه بخش دیگر کارآفرینی واحدهایی هستند که به تولید رسیده اند تصریح کرد: توقع مدیران این مجموعه ها آن است که در شرایط دشوار اگر دستگاه های دولتی باری از دوششان بر نمی دارند، باری هم برآن اضافه نکنند.
وی ، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان را مجموعه حمایتی از بخش کارگری و کارفرمایی دانست و گفت: تلاش مضاعف ما بر این متمرکز شده است که خدمات بهتری جهت ایجاد اشتغال برداریم و در این مسیر موثر و مفید باشیم.
وی در پایان گفت: از برنامه های این اداره کل معرفی صنعتگران و کارآفرینان موفق استان در عرصه اقتصادی است تا هم الگوسازی برای نسل جوان استان صورت گیرد و هم در سال جهش تولید با ایجاد جاذبه سرمایه گذاران بیشتری را به سمت کار و تولید سوق دهیم.
۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳
کد خبر : ۲۲۳,۳۱۸
کلیدواژه ها: عماد تشکری, سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد, صنعتگران و کارآفرینان موفق

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید