شاخص های کارآفرینی در استان بوشهر پایش می شود

مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: پایش شاخص های کارآفرینی بر اساس استاندارهای دیده بان جهانی کارآفرینی در حال انجام است
شاخص های کارآفرینی در استان بوشهر پایش می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ؛ مصدق کشاورزی گفت: پایش شاخص های کارآفرینی بر اساس استانداردهای دیده بان جهانی کارآفرینی در حال انجام است و با انعقاد تفاهم نامه مشترکی که با دانشگاه خلیج فارس و دانشگاه علمی کاربردی استان صورت می پذیرد بزودی شاخص های کارآفرینی در استان پایش شده و نتایج آن اعلام می شود.
کشاورزی با بیان این که پایش بصورت مستمر و مداوم خواهد بود ، بیان کرد: دبیرخانه دائمی آن در استان راه اندازی می شود و این اداره کل آمادگی هر گونه همکاری با مراکز علمی دانشگاهی دارد.
مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی تصریح کرد: برای تدوین این سند ضمن استفاده از اسناد بالا دستی داخلی مقایسه تطبیقی با کشورهای دیگر صورت گرفته است.
وی با بیان این که تا کنون پایش شاخص های کارآفرینی به صورت کامل انجام نشده است، افزود: با این تفاهم نامه و راه اندازی دبیرخانه دائمی آن در استان سالانه بصورت کامل شاخص های کارآفرینی پایش و بازنگری می شود.
کشاورزی همچنین از تدوین برنامه عملیاتی ذیل این سند خبر داد و افزود قرار است خروجی عملیاتی به صورت بخشی مورد استفاده قرار گیرد.

۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶
کد خبر : ۲۲۳,۴۸۴
کلیدواژه ها: پایش, شاخص های کارآفرینی,تفاهم نامه, تدوین ,دانشگاه خلیج فارس, دانشگاه علمی کاربردی, استان بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید