مدیرکل درمان سازمان تامین اجتماعی: ارتقای خدمات درمانی در ایلام در دستور کار است

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: ایلام از استان‌هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد و در راستای ارتقای خدمات درمانی در ایلام برنامه‌های ویژه در دستور کار سازمان است.
مدیرکل درمان سازمان تامین اجتماعی: ارتقای خدمات درمانی در ایلام در دستور کار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، ابوالفضل آفریده  در آیین تودیع و معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام که با حضور شیرخانی رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران کل تامین اجتماعی، سلامت و بانک رفاه کارگران و برخی از مدیران اجرایی در محل سالن اجتماعات هتل زاگرس برگزار شد، اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی به طور متوسط ۵۲ درصد بیمه‌شدگان را پوشش می‌دهد و تمام تلاش ما ارائه خدمات و استفاده بیمه‌شدگان به نحو احسن است.

وی افزود: برنامه‌های جدیدی از جمله ایجاد اداره سالمندان، بیماری‌های مزمن، غربالگری و پیشگیری از عوارض بیماری‌ها در سال جاری مد نظر سازمان است.

 

وی به بیمارستان زاگرس ایلام اشاره کرد و گفت: تلاش می‌شود با کمک وزارت بهداشت به منظور ارائه خدمات تخصصی از نیروهای تخصصی که در اختیار این وزارتخانه است استفاده کنیم تا بیمه‌شدگان خدمات مناسب دریافت کنند.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی اظهارکرد: مراکز سرپایی استان تقویت می‌شوند و بر اساس میزان نیاز از آنها استعلام گرفته می‌شود و با توجه به  فعالیت‌های آنها امیدواریم خدمات را بصورت ارزان‌تر به بیمه شدگان ارائه دهیم.

آفریده افزود: برنامه‌هایی در دستور کار است که در مناطق کم‌برخوردار نیر بیمه‌شدگان مانند از امکانات داخل شهر، امکانات وزارت بهداشت و حتی بخش خصوصی در شرایط برابر با مراکز ملکی سازمان بهره‌مند شوند.

وی در خصوص بیمه‌شدگان مبتلا به کرونا نیز گفت: در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی بیش از ۵۵ هزار نفر تاکنون بستری شده و در مراکز درمانی دولتی تمام هزینه بیماران کرونایی تقبل شده است.

آفریده یادآور شد: تمام بیمارستان‌های این سازمان بر اساس نظر وزارت بهداشت در اختیار بیماران کرونایی قرار گرفت و تمامی بخشنامه‌های وزارت بهداشت اجرایی شد.

وی به آغاز فصل پاییز و افزایش تعداد مبتلایان اشاره کرد و گفت: روزهای سختی در پیش داریم مهم‌ترین درخواست ما رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم است.

آفریده بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تاکید کرد و گفت: مسائل بهداشتی در حفاظت فردی باید رعایت شود و مردم از برگزاری مجالس عزا و عروسی خودداری کنند و در صورت برگزاری نشست‌ها فاصله و پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار قرار گیرد.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: با همدلی و همکاری می‌توان در راستای تحقق اهداف مدیریت درمان قدم‌های مثبتی برداشت و خدمت شایسته‌ای ارائه دادد.

آفریده افزود: اجرای سطح‌بندی خدمات در بخش سرپایی و بستری  سبب می‌شود بیمه‌شدگان به نحو احسن از خدمات درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی استفاده کنند.

آیین تودیع و معارفه مدیرکل مدیریت درمان سازمان تامین اجتماعی استان ایلام با حضور مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی در سالن هتل زاگرس ایلام برگزار شد و ضمن قدردانی از کریم لاله‌ماژین، علیرضا رمضانی به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۵:۴۳
کد خبر : ۲۲۳,۵۳۸
کلیدواژه ها: مدیرکل درمان سازمان تامین اجتماعی,درمان بیماران کرونا, ایلام ,تودیع و معارفه,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید