مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: برای تحقق اهداف جهش تولید، راهی جز مشارکت مردمی نداریم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در جلسه شرکت توسعه و عمران شهرستان بیجار که به ریاست نماینده مردم شهرستان‌های بیجار و حسن آباد یاسوکند در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، تحقق اهداف جهش تولید را علاج مشكلات اقتصادی کشور خواند و گفت: برای دستیابی به این مهم راهی جز مشارکت مردمی نیست.
جلسه تعاونی توسعه و عمران شهرستان بیجار

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، در این جلسه برهان صلواتی با اشاره به ضرورت توزیع عادلانه ثروت در جامعه؛ ایجاد نهادهای اجتماعی اقتصادی را شیوه ای کارآمد برای توزیع ثروت دانست و افزود: شرکت های توسعه و عمران شهرستانی به عنوان نهاد اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی تسهیلگر و زمینه ساز توزیع عادلانه هستند.

صلواتی حل بسیاری از مشکلات فراروی توسعه در شهرستان ها را از رهگذر فعالیت شرکت های توسعه و عمران ارزیابی و خاطرنشان کرد: این شرکت ها نقش اساسی در ایجاد و حفظ اشتغال، به روز رسانی و جایگزینی برخی از مشاغل متناسب با رشد فناوری های نوین، توسعه گردشگری، رونق صنایع دستی و.... می توانند ایفا کنند.

گفتنی است شرکت توسعه و عمران شهرستان بیجار با ۳۳۲ میلیون تومان سرمایه اولیه و ۱۵۱۷ نفر سهامدار آبان ماه سال گذشته با حمایت و پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ثبت و آغاز به کار کرد که امروز یکی از موفق ترین شرکت های توسعه و عمران کشور محسوب می شود.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۳
کد خبر : ۲۲۳,۶۷۰
کلیدواژه ها: تعاون, تعاونی توسعه و عمران شهرستانی, نماینده مجلس, تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان, برهان صلواتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید