بیش از 9 هزار فرصت شغلی در استان قزوین ایجاد شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از ابتدای سال جاری تاکنون ۹ هزار و ۴۰۵ فرصت شغلی معادل ۵۷.۴۳ درصد تعهد اشتغال استان محقق شده است.
بیش از 9 هزار فرصت شغلی در استان قزوین ایجاد شد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین، رضاگروسی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: رضا گروسی افزود: در سال جاری، ایجاد ۱۶ هزار و ۳۷۷ فرصت شغلی در استان هدف‌گذاری شده که تا به امروز با همکاری دستگاه‌های اجرایی ۹ هزار و ۴۰۵ فرصت شغلی خلق شده است.

وی اضافه کرد: استان قزوین در تحقق تعهد اشتغال از برنامه ریزی صورت گرفته جلوتر است و امیدواریم با همکاری و هم افزایی دستگاه‌ها شاهد تحقق کامل و حتی عددی بیشتر از رقم تعیین شده در این برنامه تا پایان سال باشیم.

وی با اشاره به تعهد اشتغال در شهرستان‌های استان، اضافه کرد: در آبیک از ۲ هزار و ۱۹۵ فرصت شغلی هدف گذاری شده، هزار و ۵۰۰ فرصت معادل ۶۸.۳۴ درصد، در آوج از ۹۵۵ تعهد، ۷۵۹ فرصت شغلی معادل ۷۹.۴۸ درصد، در البرز از ۲ هزار و ۱۳۳ تعهد، هزار و ۹۶۰ فرصت شغلی معادل ۹۱.۸۹ درصد و در بویین زهرا از ۲ هزار و ۵۹۲ تعهد، هزار و ۷۱۳ فرصت شغلی معادل ۶۶.۰۹ درصد محقق شده است.

گروسی گفت: هم اینک شهرستان‌های البرز و آوج بیشترین میزان اشتغالزایی و شهرستان‌های قزوین و تاکستان کمترین میزان تحقق تعهد اشتغال استان را داشته اند که باید با همت بیشتر، این موضوع را پیگیری کنند.

وی گفت: تمامی اطلاعات ارایه شده در خصوص تعهد اشتغال استان براساس سامانه رصد انجام می‌شود که کد ملی تکراری را نمی‌پذیرد و حتما باید یک فرصت شغلی ایجاد شده باشد تا بتوان آن را در سامانه ثبت کرد.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۸
کد خبر : ۲۲۳,۶۹۶
کلیدواژه ها: ۹ هزار و ۴۰۵ فرصت شغلی , در استان قزوین , ایجاد شد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید