رزمندگان قشر بسیج کارگری از مهمترین و تاثیرگذار ترین اقشار در تاریخ ایران هستند

رزمندگان قشر بسیج کارگری از مهمترین و تاثیرگذار ترین اقشار در تاریخ ایران هستند
رزمندگان قشر بسیج کارگری از مهمترین و تاثیرگذار ترین  اقشار در تاریخ ایران هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با گرامیداشت هفته نقش کارگران در دفاع مقدس، ادامه  داد: با درنگی کوتاه در وقایع و رویدادهای آن روزها در می یابیم که کارگران، جزو اقشار عظیمی بودند که با تقدیم هزاران شهید و جانباز، از یک سو درخت انقلاب را در مسیر رشد و بالندگی آبیاری کردند و از سوی دیگر با تلاش شبانه روزی خود نگذاشتند چرخ تولید کشور از حرکت باز ایستد.

وی تاکید کرد: همواره نقش کارگران در تمامی عرصه های مختلف جامعه اسلامی به اثبات رسیده است و امروز که در جنگ اقتصادی قرار داریم نقش نیروهای کارگری پررنگ تر از دوران دفاع مقدس است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اظهار کرد:  با توجه به مشکلات اقتصادی در کشور و در مقابله با هجمه سنگین دشمنان، فرهنگ کار در جبهه اقتصادی تبدیل به یک فرهنگ مقدس شده است و روحیه بسیجی، ایثارگری و جهادی کارگران است که این تهدید را تبدیل به فرصت کرده است و این فرصت را برای ایفای نقش کارگری ایجاد می کند.

جهاندیده تصریح کرد: تقدیم 37 شهید از جامعه کارگری سیستان و بلوچستان نشان دهنده حضور پرشور و حماسی این قشر زحمتکش است که در دوران هشت سال دفاع مقدس همراه سایر اقشار جامعه نقش ایفا کرده‌اند.

وی گفت: آنچه ما امروز داریم از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت رزمندگان دیروز است و باید همواره قدردان زحمات و ایثارگری های این عزیزان باشیم و با یادآوری تلاش رزمندگان اسلام و در مسیر آشنایی مردم به خصوص نسل جوان با ارزش ها و دستآوردهای دفاع مقدس قدم برداریم. 

 

۲۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۲۳,۸۴۲
کلیدواژه ها: نقش کارگران در دفاع مقدس , مهرداد جهاندیده , سیستان و بلوچستان , سازمان بسیج کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید