مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین خبر داد: شکل گیری اولین تعاونی تامین نیاز خوشه شیرینی سنتی

با تشکیل شرکت تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان شیرینی سنتی و باقلوا؛ قزوین به قطب تولید شیرینی تبدیل می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین خبر داد: شکل گیری اولین تعاونی تامین نیاز خوشه شیرینی سنتی

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین، مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اعلام تشکیل شرکت  تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان شیرینی سنتی و باقلوای قزوین افزود: امروز با هم افزایی و همکاری  دستگاه های اجرایی با محوریت شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین  یکی از بهترین انواع تعاونی‌های تامین نیاز کشور تشکیل شد.
گروسی گفت: برای هم افزایی ، افزایش بهره وری و سودآوری برای  تولید کنندگان در راستای تولید صنعتی شیرینی سنتی ، فروش و صادرات ، بازاریابی،این تعاونی تامین نیاز راه اندازی شده است.
وی تصریح کرد : ضمن اینکه هر یک از اعضای تعاونی تولید شیرینی سنتی انگیزه های خود را دارند، برای تامین نیاز های سایر اعضا اعم از مواد اولیه، تولید و آموزش و توزیع و... نیز با یکدیگر همکاری می کنند.
وی گفت: تولیدی موفق است که در عین عدالت محوری ، رقابت پذیری ،بهره وری بالا  و صادرات محور بوده و ضمن کاهش هزینه در جهت منافع ملی و ایجاد اشتغال باشد.
مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: خوشه صنعتی شیرینی سنتی می تواند  زنجیره های فرایند تولید شیرینی  را تکمیل و زمینه های فروش آن را در بازارهای داخلی و صادرات به بازارهای بین المللی را فراهم کند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین اظهارامیدواری کرد: در صورت تامین مواد اولیه با وجود امکان صادرات به کشور‌های مختلف، پیش بینی می‌شود این تعاونی  بتواند سهم بالایی در اشتغال زایی استان داشته باشد.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴
کد خبر : ۲۲۳,۹۴۲
کلیدواژه ها: شکل گیری , اولین تعاونی تامین نیاز خوشه شیرینی سنتی قزوین , باهدف , بهبود زنجیره تامین مواد اولیه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید