مشاور وزیر در تبریز: شفافیت موجب تحول عظیم در تحقق اهداف راهبردی وزارتخانه شده است

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:شفافیت به عنوان یکی از تعهدات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تحولی عظیم در تحقق اهداف راهبردی وزارت و ارتقاء سطح تعاملات اجتماعی ایجاد کرده است.
شفافیت موجب تحول عظیم در تحقق اهداف راهبردی وزارت و ارتقاء تعاملات اجتماعی شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، سید ضیاالدین شجاعی برهان در نشست شورای هماهنگی ادارات و سازمانها و بخشهای اقتصادی تابعه وزارت در آذربایجان شرقی که در شرکت مهر اصل برگزار شد با بیان اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه شفافیت افزود: وعده مقام عالی وزارت به عنوان تعهدات خود در حوزه  جوان گرایی، توجه به حقوق سالمندان و بازنشستگان و بهزیستی و صندوق های بازنشستگی و بیمه روستاییان ،کشاورزان و عشایر و سایر بخشها تحقق یافته و این امر تحولی عظیم در حوزه ارتباطات و تعاملات اجتماعی ایجاد کرده است.
وی افزود: هم اکنون شاهد تحولات بزرگی در حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای،سازمان بهزیستی و بازنشستگی و شرکتهای شستا در کشور هستیم.
شجاعی برهان با تاکید بر لزوم هم افزایی برای تحقق برنامه های راهبردی وزارت اظهار کرد: نشست شورای هماهنگی میتواند در ارتقاء تعاملات بین دستگاهی و هم افزایی،ظرفیت های بالایی را در حوزه  خدمت رسانی ایجاد کند.۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۲۳,۹۴۸
کلیدواژه ها: شجاعی برهان,مشاور وزیر,شفافیت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید