مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در البرز :

سطح خدمات صندوق کارآفرینی امید باید بر اساس نیاز مردم به روز شود

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در صندوق استان البرز گفت : سطح خدمات صندوق بر اساس نیاز مردم باید به روز شود و رشد توسعه منابع برای صندوق باید از اهداف اصلی فعالیت ها و فعالین در صندوق باشد.
سطح خدمات صندوق کارآفرینی امید باید بر اساس نیاز مردم به روز شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز ، اصغر نوراله زاده در جمع  مسئولین واحدهای ستادی این صندوق در البرز ضمن تقدیر از مدیر سابق در استان اظهار کرد : زحمات شما همکاران گرامی در استان البرز موجب شد تا هیچگونه نارضایتی درسطح استان البرز وجود نداشته باشد و تلاش پرسنل این استان همواره در راستای تحقق اهداف صندوق بوده است که  ضمن تشکر از تلاشهای ایلدرمی در زمان تصدی شش ساله مدیریت ایشان در صندوق استان امیدوارم با توجه به سوابق مدیریتی حکیم نیا سرپرست جدید و درایت و تخصص ایشان ،شاهد توفیق روز افزون صندوق در خدمت به مردم این استان و رضایتمندی و حل مشکل آنان باشیم.

وی همچنین با اشاره به اهمیت طرح توسعه منابع  صندوق عنوان کرد : با توجه به موقعیت حساس و ویژه استان البرز و وجود ترکیب خدمات، صنعت و کشاورزی و تعبیر مقام معظم رهبری از این استان بعنوان ایران کوچک، می بایست طرح توسعه منابع صندوق بصورت پایلوت از این استان و آنهم بر اساس پیشنهادات پرسنل زحمت کش این استان آغاز شود.

در ادامه این نشست فرهاد حکیم نیا سرپرست جدید صندوق استان البرز نیز با برشمردن  ظرفیت های مختلف استان البرز گفت : استان البرز با جمعیتی بیش از سه میلیون نفر با 7 درصد جمعیت روستائی و 93 درصد جمعیت شهری ، نقطه اتصال ترانزیت 17 استان پر جمعیت کشور است وکرج دومین شهر مهاجر پذیر بعد از شهر تهران است.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم از لحاظ نظام فعالیت در سه بخش  صنعت، کشاورزی و خدمات استان را بررسی نماییم بیشترین اشتغال به بخش خدمات با سهم 56 درصد  و صنعت40 درصد و کشاورزی با سهم 4درصد تعلق می گیرد و همچنین حدود 3500 واحد صنعتی در این استان وجود دارد که بیشتر آن در صنایع و کسب و کارهای کوچک فعال هستند و در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی این استان نیز به استان چهار فصل تبدیل شده است که همه این ویژگی ها ، استان البرز را به یکی از اهداف اصلی صندوق تبدیل کرده است.

حکیم نیا با بر شمردن پتانسیل های استان در حوزه های صنعتی، خدماتی ، گردشگری و صنایع دستی ، از البرز بعنوان بستر مناسبی برای ایجاد و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک در راستای سیاست ها و استراتژی های صندوق یاد کرد.

سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان البرز اضافه کرد : درخشش نام صندوق در کنار دیگر نهادها و موسسات حمایتی علی الخصوص در بخش اشتغال روستائی، مرهون زحمات و راهنمائی های مدیریت علمی و جهادی مدیرعامل محترم صندوق کشور است که دیدگاه ایشان صندوق را تبدیل به یک دانشگاه کارآفرینی با اساتید مجرب کرده است.

حکیم نیا ادامه داد: استان البرز یک استان ویژه و حساس در تمامی بخش هاست و از جمله نزدیکی آن به پایتخت نگاه ویژه همه مسئولین را برای دست یابی به اهداف مهم در استان می طلبد و با توجه به معضل  حاشیه نشینی در شهر کرج موضوع اقتصاد حاشیه نشینی و اشتغال حاشیه نشینی از مهم ترین اهداف صندوق در استان البرز است.

شایان ذکر است اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور در ادامه سفر خود به استان البرز با حضور در دفتر استاندار با عزیز اله شهبازی استاندار این استان دیدار و گفتگو نموده و در این نشست ضمن استماع شرایط استان و احصا دقیق مطالبات البرز ، ضمن هماهنگی با استاندار البرز در جهت استقرار دفاتر صندوق در تمامی شهرستان های البرز و همچنین انعقاد تفاهم نامه برای توانمندسازی بافت های ناکارآمد شهری با همکاری شهرداری های استان اعلام آمادگی کرد.

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۴,۱۶۲
کلیدواژه ها: بروز شدن سطح خدمات صندوق کارآفرینی امید بر اساس نیاز مردم,اصغر نوراله زاده,مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید