مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: ترویج فرهنگ کار و تلاش ضروریست

تفاهم‌نامه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم و کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در راستای ترویج فرهنگ کار و تلاش امضا می شود.
ترویج فرهنگ کار  و تلاش ضروریست

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، مصطفی کاویانی در دیدار با سعید روحانی مسوول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان  با تاکید بر ترویج فرهنگ کار و لقمه هلال تصریح کرد: در آینده ای نزدیک با کانون فرهنگی هنری مساجد  تفاهم‌نامه‌ای منعقد خواهد شد تا شاهد اتفاقات خوب در این اداره کل باشیم.

کاویانی  افزود: این تفاهم‌نامه نقشه راه را  مشخص و کمک می‌کند تا تصویری از لحاظ حوزه‌های  برنامه‌ای، رویدادی و حمایتی روشن‌تر شود.

وی اظهار کرد: این تفاهمنامه می‌تواند مبدایی باشد تا در فضای کارو تلاش  تحول مطلوب صورت گیرد .

سعید روحانی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان نیز طی سخنانی بیان کرد: انتظار از کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم زیاد است اما به خوبی حمایت نمی شود.

وی افزود: انتظار ما از اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم این است که از ما حمایت بیشتری کرده تا بتوانیم در راستای ترویج فرهنگ کار  و تلاش اقدام کنیم.

 وی تصریح کرد: ما باید به عنوان کانون های فرهنگی هنری شهر قم به گونه ای فعالیت کنیم که مخاطب خود را از دست ندهیم.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم اظهارکرد: در حال حاضر 40 هزار نفر عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد هستند و می توانیم ادعا کنیم که بیشترین فعالیت فرهنگی در مساجد را داریم.

۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰
کد خبر : ۲۲۴,۱۷۶
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم, ترویج فرهنگ کار و تلاش

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید