مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: تعاون اثرگذار و گره گشای بخش های اقتصادی است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، بر ضرورت تشکیل اتاق فکر تعاون با هدف آسیب‌شناسی بخش تعاون و اولویت بندی و سیاستگذاری برنامه‌های تعاون با رویکرد جهش تولید تاکید کرد.
مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, جهش تولید, اشتغال, اتاق فکر تعاون,

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی در اولین جلسه اتاق فکر تعاون که با حضور ریاست پارک علم و فناوری استان، اتحادیه تعاونی‌های دانش‌بنیان، خانه تعاون و مدیرکل و معاونین این اداره کل برگزار شد با بیان نقش اتاق فکر تعاون در ایجاد نوآوری، خلاقیت و ایفای نقش تعاونیها در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی گفت: تعاون یکی از بخش‌های مهم و اثرگذار کشور است و تشکیل اتاق فکر تعاون در هم‌افزایی، همفکری و نوآوری و ایجاد بستر لازم در توسعه و حفظ و بقاء جامعه می تواند نقش مهمی را ایفا کند.

فتحی با بیان رویکرد مهم تعاون در تصمیم سازی و توسعه اقتصادی خاطرنشان کرد: تعاون اثرگذار و گره گشای بخش های اقتصادی است و اتاق فکر می تواند نقش بسیار مهمی در افزایش ظرفیت های این بخش در اقتصاد داشته باشد.

 مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه اصلاح بخش تعاون در حال بررسی است تصریح کرد؛ اصلاح قانون تعاون منجر به جهش تولید می‌شود.

 فتحی تشکیل اتاق فکر تعاون و برگزاری اولین جلسه را گامی مهم در تعیین مسیر حرکت به سمت تعالی و توسعه تعاونی‌های دانش بنیان و نوآور توصیف کرد و افزود: اتاق فکر زمینه سیاستگزاری و هدف‌گذاری و بیان مشکلات، موانع، تهدیدات و فرصت های این بخش را مشخص و فرصت مناسبی را برای ارائه راه حل ها و تقویت این بخش فراهم می کند.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۲۴,۳۱۲
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, جهش تولید, اشتغال, اتاق فکر تعاون,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید