مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: در کارگاه های استان 94 درصد کارگران از ماسک استفاده می کنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در کارگاه های استان بیش از 94 درصد از کارگران از ماسک استفاده می کنند‌.
در کارگاه های استان 94 درصد کارگران از ماسک استفاده می کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی اظهارکرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا ، بازرسی‌ همکاران حوزه روابط کار این اداره کل از واحدهای تولیدی استان زنجان بیشتر شده ، به طوری که در 6 ماهه نخست سال جاری سه دوره بازرسی فوق برنامه انجام گرفته است.
وی افزود: در بازرسی‌های سال جاری پروتکل‌های بهداشتی میان کارگران توسط بارسان کاراداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مورد رصد قرار می‌گیرد و تذکرات لازم به کارگران و کارفرمایان برای رعایت پروتکل‌ها داده می‌‎شود.
یوسفی تصریح کرد: بیش از 94 درصد از کارگران در کارگاه‌های استان زنجان پروتکل‌های بهداشتی ازجمله استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده را رعایت می‌کنند و به صراحت می توان گفت که محیط کار جزو امن‌ترین محیط‌ها در جامعه است.

وی خاطرنشان کرد: کارگاه‌های کوچک و صنوف جزو 6 درصدی هستند که رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آنها مطلوب نبوده که تلاش داریم با متقاعد کردن آنها، میزان رعایت پروتکل‌ها را به 100 درصد برسانیم.

 

۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۵
اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۲۴,۳۲۰
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل,تعاون کار,زنجان,ماسک,کرونا,کارگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید