یادواره شهدای کارگری در زاهدان برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: هر مراسمی که به یاد شهدا برگزار می شود تداعی کننده راه، ایثارگری‌ها و شهادت طلبی شهدا است و این خود کمتر از شهادت نیست.
یادواره شهدای کارگری در زاهدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان، مهردادجهاندیده در یادواره 37 شهید قشر کارگری استان با گرامیداشت یاد و نام شهدا و هفته نقش کارگری در دفاع مقدس و مقاومت اظهار کرد:  این برنامه در راستای عمل به تکلیف مهم و از ضرورت های جامعه  امروزی در راستای آشنایی قشر جوان و آینده ساز انقلاب اسلامی با فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود.  

وی با تاکید بر این که در دوران دفاع مقدس گروه‌ها و اقشار مختلف با درک درست از شرایط زمان خود پا به عرصه جهاد و مقاومت گذاشتند، افزود: قشر کارگری یکی از این گروه‌ها بود که همچون زمان پیروزی انقلاب اسلامی با مسئولیت شناسی وارد عمل شدند و با تقدیم شهدای گرانقدری چون سردار شهید برونسی فرهنگ ایثار و شهادت را برای این کشور و برای نظام رقم زدند.  

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد:  همواره جامعه کارگری با حسن مسئولیت پذیری خود نشان دادند هر جا که کشور و انقلاب اسلامی به وجود آن‌ها نیازمند بوده، بعد از شکل گیری انقلاب در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی کشور حضوری موثر داشته اند .  

جهاندیده گفت: امروز کارگران در سنگر تولید، کار و تلاش دوشادوش سایر مسئولین انقلاب، خالصانه انجام وظیفه و نقش آفرینی می‌کنند و  شهدا کارگری به مانند همه شهدای گرانقدر مایه فخر و مباهات جامعه کار و تولید به شمار می‌روند.  

در پایان این مراسم از خانواده معظم شهدای کارگری و ایثارگران و رزمندگان این قشر از جامعه در سیستان و بلوچستان تجلیل شد.

25 مهر تا اول آبان ماه به عنوان هفته گرامیداشت نقش کارگران در دفاع مقدس و مقاومت نام گذاری شده است.

 

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۲۴,۴۳۰
کلیدواژه ها: یادواره شهدای کارگری , سیستان و بلوچستان , مهرداد جهاندیده , نقش کارگران در دفاع مقدس , تجلیل از خانواده شهدا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید