مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی خبر داد: اجرای طرح بازارگردی با هدف بررسی نیاز بازار و مشتریان

مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با تاکید بر این که علاج کشور در نوآوری است، از اجرای طرح بازارگردی با هدف بررسی نیاز بازار و مشتریان و بازخورد محصولات تولیدی و توزیعی در قالب ۱۵ تیم خبر داد .
مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی,نوآوری, کارآفرینان,تجلیل, واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی در آیین تجلیل از شرکت شیر پگاه آذربایجان شرقی با بیان نقش مهم محصولات لبنی در ایجاد زنجیره ارزش در جامعه افزود: شرکتهای تولیدی محصولات لبنیاتی در سلامت جامعه نقش اساسی ایفا نموده و در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه مشاغل پایین دستی دراقتصاد کلان و خرد از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است.

فتحی با اشاره به ضرورت نوآوری در تولید محصولات لبنی اظهار کرد: چرخه عمر کسب و کارها و محصولی که تولید می شود برای رسیدن به اوج بلوغ در بازار یا سود زمانی اتفاق می افتد که به نوآوری برسد در غیر این صورت به نقطه سر به سر و موجب افول و مرگ محصول منجر خواهد شود و اگر به نوآوری برسد با ایجاد ارزش در جامعه از نظر اقتصادی، مسیر پیشرفت را طی خواهد کرد.

فتحی با بیان مولفه های مهم نوآوری و بازار افزود: باید مهارت افزایی برای تولید محصول معطوف به بازار،نوآوری در محصول و کیفیت بسته بندی ،نوآوری در فرایندها و نوآوری در مدیریت و فرهنگ سازمانی را نهادینه کرده و ارتقاء دهیم.

در این مراسم که به صورت محدود و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد احد فلاح سرپرست شرکت پگاه آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات این شرکت، از تولید محصولات جدید توسط در این شرکت خبر داد و افزود: بر اساس برنامه ریزی عملیاتی، هدف گذاری برای تولید محصولات جدید در دستور کار شرکت قرار گرفته و ماههای آتی شاهد نوآوری در محصولات تولیدی در این شرکت خواهیم بود.

وی افزود: با همت و تلاش و همکاری تمامی بخشها شاهد موفقیت های بالای شرکت پگاه آذربایجان شرقی در ارزیابی  شرکتهای  برتر پگاه در سطح کشور هستیم.

در این مراسم با اهداء لوح تقدیر استاندار و تندیس ویژه سی و یکمین جشنواره امتنان از واحدهای نمونه استان به مدیرعامل این شرکت اهداء و همچنین از روابط عمومی برتر این شرکت قدر دانی بعمل آمد.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۲۴,۵۳۸
کلیدواژه ها: مدیر کل تعاون کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی,نوآوری, کارآفرینان,تجلیل, واحدهای نمونه استان آذربایجان شرقی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید