دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در ساوه راه اندازی شد

دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با حضور جمعی از مسئولان در شهرستان ساوه راه اندازی شد.
دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در ساوه راه اندازی شد
به گزارش روابط عمومی تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی محمدتقی آبایی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، در حاشیه آئین افتتاح این دبیرخانه که در ساختمان جهاد دانشگاهی ساوه انجام شد، اظهار کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در قالب تفاهم نامه مشترک بین معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، جهاد دانشگاهی کشور و صندوق کارآفرینی امید اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ناظر بر اجرای طرح در استان و جهاد دانشگاهی مجری آن است، افزود: این نهاد همواره در حوزه های مختلف خوش درخشیده و از شروع انقلاب در هر حوزه ای که ورود پیدا کرده توانسته موفق عمل کند.

آبایی اظهار کرد: به همین جهت است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه های مختلف از جمله اشتغال با جهاد دانشگاهی همکاری هایی را انجام داده است و طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و طرح ملی توسعه مشاغل خانگی از جمله این همکاری هاست.

دبیرخانه این طرح در شهرستان ساوه با حضور نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل تعاون و رئیس جهاد دانشگاهی استان به عنوان یکی از دبیرخانه های طرح در استان مرکزی افتتاح شد.

دبیرخانه های طرح در "اراک، کمیجان، شازند، خنداب، تفرش، آشتیان و فراهان با محوریت اراک" و " محلات، خمین، دلیجان، محلات با محوریت نیم‌ور محلات" نیز راه اندازی می شود و  شهرستان های ساوه و زرندیه نیز زیرمجموعه دبیرخانه ساوه خواهند بود. دبیرخانه مرکزی طرح نیز در اراک مستقر خواهد شد.
۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۲۴,۶۶۲
کلیدواژه ها: مشاغل خانگی,استان مرکزی,دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید