سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی : خدمت به خانواده شهداء و ایثارگران را وظیفه اصلی و افتخار می دانم

حمید رضا پناه سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،به همراه هادی ابوی دبیر انجمن های صنفی کارگران استان و دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور در اولین روز کاری خود در جمع خانواده معزز سردار شهید برونسی حضور یافت و یاد و خاطره این شهید گرانقدر را گرامی داشت.
سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی:خدمت به خانواده شهداء و ایثارگران را وظیفه اصلی و افتخار می دانیم
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در این دیدار پناه طی سخنانی اظهار کرد: بسیار خرسندم که در اولین روز کاری در استان خراسان رضوی در جمع خانواده شهداء و مخصوصاً شهید برونسی شهید شاخص کارگری کشور حضور یافته و این وظیفه ماست که خدمت به خانواده شهداء را افتخار بدانیم.
وی در ادامه افزود: جامعه کارگری نیازمند تلاش، همفکری و تعامل با همدیگر است و امیدواریم بتوانیم در پیشرفت و ارتقاء آن گام های مفید و ارزشمندی برداریم.وی همچنین گفت:انصافاً خدمت در جوار بارگاه امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام افتخار بزرگی است و دعای خیر خانواده شهدا باعث رشد مجموعه خواهد بود.
سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در خاتمه سخنان خود خاطرنشان کرد:دستیابی و تحقق اهداف با نگاه به سرمایه های اصلی و تعامل و همفکری با جامعه کارگری امکان پذیر خواهد بود و ما نیازمند همکاری هستیم و خانواده معظم شهداء و بویژه شهداء شاخص در این مسیر می توانند به ما کمک نمایند.
در ادامه این دیدار همسر شهید برونسی ضمن خوشامد به حاضران در مطالبی بیان کرد: شهید برونسی در دوران جنگ تحمیلی در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور چشمگیری داشته و در همین راه نیز به فیض شهادت نائل شد.
همسر شهید برونسی ضمن قدردانی و تشکر از وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در انتخاب شایسته مدیر استان با بیان خاطراتی از این شهید والا مقام به دینداری، تعهد ، امانتداری و رعایت حقوق بیت المال شهید اشاره کرده و افزود :در مجموعه کار و کارگری وجود شما انشاءا... مایه خیر و برکت خواهد بود و امیدوارم برای انقلاب و در مسیر و پیرو خط رهبری تلاش نموده و موفق باشید.
هادی ابوی نیر در این دیدار طی سخنانی گفت:تکریم از خانواده گرانقدر شهدا کمترین وظیفه ای است که ما در قبال رشادت ها و ایثارگری این عزیزان داریم و همه می بایست راه و روش شهداء را الگوی خود قرار داده و در همین مسیر حرکت نماییم و این حسن نظر شماست که در نخستین روز از خدمت خود در جمع خانواده شهداء حضور دارید.
شایان ذکر است در پایان این دیدار با اهدا لوح سپاس از خانواده معظم این شهید بزرگوار تقدیر بعمل آمد . 
 
۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
کد خبر : ۲۲۴,۷۹۴
کلیدواژه ها: سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی,خدمت به خانواده شهداء و ایثارگران را وظیفه اصلی و افتخار می دانیم

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید