مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز :

لزوم هم افزایی دستگاه های زیر مجموعه در ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد حاشیه نشینی

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز در دیدار با مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید استان بر لزوم هم افزایی دستگاه های زیر مجموعه تعاون،کار و رفاه اجتماعی البرز در ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد حاشیه نشینی استان تاکید کرد.
لزوم هم افزائی دستگاه های زیر مجموعه تعاون ،کار ورفاه البرز در ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد حاشیه نشینی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز حسین فلاح نژاد در این دیدار گفت: یقین دارم تخصص و توانمندی همراه با دانش مدیر جدید صندوق موجب پیشرفت اهداف این دو مجموعه در بخش اشتغال روستایی خواهد شد، همانطور که در گذشته  مسئولین این صندوق با همکاری و همفکری زمینه ایجاد اشتغال جوانان استان را فراهم کردند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز افزود: با تمام توان آمادگی لازم را داریم تا با حمایت ها و تجربیات صندوق، منابع اختصاص یافته از سوی صندوق توسعه ملی به استان را هدفمند و بدون انحراف در سال 99 جذب و پرداخت کنیم، که البته رسالت اصلی آن بر عهده صندوق است و این اداره کل با برگزاری کمیته های فنی و تخصصی متشکل از دستگاه های اجرایی ذی ربط صندوق را همراهی خواهد کرد.

وی اضافه کرد: موضوع نظارت بر طرح ها حتماً جدی تر خواهد شد و بنا نیست بار نظارت های سه گانه فقط به عهده موسسات عامل در اشتغال روستایی باشد و همه دستگاه های اجرایی در این امر باید احساس مسئولیت کنند.

در ادامه جلسه فرهاد حکیم نیا مدیر صندوق کار آفرین امید البرز نیز  ضمن ابراز تشکر از حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در ستاد این صندوق در کرج گفت: صندوق و مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز تا به امروز همکاری خوب و مطلوبی داشته اند به طوری که در اجرای سیاست های کارگروه اشتغال استان و اهداف صندوق، ما را حمایت و همراهی کرده اند .

وی افزود: اشتغال روستایی برای دولت تدبیر و امید به عنوان یک نماد خدمت به مردم علی الخصوص مردم مناطق کمتر توسعه یافته می درخشد و در جایی که با اذن مقام معظم رهبری از صندوق توسعه ملی برداشت و برای ایجاد اشتغال جوانان این مرز و بوم هزینه می شود، در تمامی مراحل پرداخت و نظارت و وصول اقساط تسهیلات قرض الحسنه اشتغال روستایی باید بصورت شفاف و موفق عمل کنیم.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز گفت: در عین روان سازی دستورالعمل ها و حمایت از کارآفرینان واقعی حتماً توجه خواهیم کرد تا این تسهیلات ارزان قیمت در جای خود هزینه شود و به ثمر بنشیند.

حکیم نیا ادامه داد: صندوق بستر مناسبی برای همکاری در بخش خصوصی است تا اصناف و صنایع مسئولیت اجتماعی خود را در مناطق محروم به خوبی اجرا کند  و نقش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در این مسیر نظر به تجربیات ارزشمند در معاونت روابط کار، بسیار راهگشا خواهد بود.

۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۴,۸۶۰
کلیدواژه ها: لزوم هم افزائی دستگاه های زیر مجموعه تعاون ،کار ورفاه,ایجاد اشتغال و بهبود اقتصاد حاشیه نشینی,صندوق کارآفرینی امید,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید