با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه جامعه کار و تولید؛

اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و فرماندهی انتظامی البرز تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به مناسبت هفته ناجا در استان البرز و به منظور همکاری دو جانبه در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، حمایت از تحکیم خانواده و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تفاهم نامه ای فی مابین مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و فرماندهی انتظامی استان البرز منعقد و امضا شد.
اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و فرماندهی انتظامی البرز تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز، حسین فلاح نژاد در دیدار با سردار محمدیان ، فرمانده انتظامی استان به مناسبت هفته ناجا اظهار کرد: زحمات نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت در استان البرز مثال زدنی است و این به برکت وجود فرمانده مقتدر و مردمی این نیرو است.

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به این که در اداره کل کار استان در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا شرایط را برای مراجعه غیرحضوری افراد فراهم کرده‌ایم گفت: خدمات ارائه شده در اداره کل بیشتر بصورت  مجازی به متقاضیان ارائه می شود.

فلاح نژاد با اشاره به وجود تشکل های کارگری در استان اظهارکرد: توجه به معیشت کارگران و پرداخت به موقع حقوق و مزایای این قشر جامعه از سوی کارفرمایان در البرز از مسائل مهم است  و همواره مورد تاکید اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان است.

وی در ادامه بر اهمیت انعقاد تفاهم نامه همکاری بین این دو نهاد در پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه کار و تولید البرز تاکید کرد و گفت: گسترش همکاری به منظور آموزش های هدفمند علمی و آموزشی و پژوهشی و نیز برگزاری کلاس های آموزشی با توجه به اولویت جرایم در سطح استان با مشارکت کارشناسان پلیس تخصصی نیروی انتظامی استان،تعامل و همکاری در جهت بستر سازی، حمایت از اشتغال و تولید و توسعه ونهادینه کردن نظم و انضباط و امنیت اجتماعی در سطح استان،گسترش هماهنگی درون و برون سازمانی در جهت ارتقا سطح آگاهی طرفین، ارتقا و رشد فرهنگی  کارفرمایان نسبت به آسیب های متعدد  اجتماعی ونیز رشد فرهنگی کارگران و خانواده های آنان با آموزش به جهت بالا بردن اطلاعات جامعه کار وتلاش در کاهش آسیب های اجتماعی از اهداف این تفاهم نامه است.

وی با اشاره به اینکه وجود کارگران یک سرمایه مهم برای نظام جمهوری اسلامی ایران تلقی می شوند خاطر نشان کرد : امیدواریم با امضای این تفاهم نامه آسیب های جامعه کارگری را به حداقل برسانیم و با افزایش سطح آگاهی این قشر به پویایی هر چه بیشتر آنان کمک کنیم .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در این دیدار با تشکر از زحمات و حمایت های نیروی انتظامی استان در حوزه کارگری تصریح کرد: این امر منجر کاهش آسیب های اجتماعی و نیز افزایش امر تولید در سطح استان خواهد شد.

۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۴,۹۰۲
کلیدواژه ها: پیشگیری از آسیب های اجتماعی,هفته ناجا,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید