مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

اولویت استخدام در طرح‌های جهش تولید زنجان با مقرری بگیران بیمه بیکاری است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در صورتی‌که پروژه‌های جهش تولید در این استان به خوبی هدایت و به سرانجام برسد زمینه ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغل فراهم می شود و به کار گماری مقرری بگیران بیمه بیکاری نیز در این طرح‌ها در اولویت خواهد بود.
اولویت استخدام در طرح‌های جهش تولید زنجان با مقرری بگیران بیمه بیکاری است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی افزود: با توجه به ظرفیت و پتانسیل های موجود در استان، امسال از پروژه‌های جهش تولید، ۲ پروژه پیشنهادی در قالب تعاونی است که مقدمات اولیه آن ها در حال فراهم شدن است و هم اکنون پیگیر مجوزها هستیم.
وی ادامه داد: پیشنهاد اول ایجاد یک شهرک خودرویی متشکل از شرکت های قطعه ساز در قالب تعاونی با همکاری دانشگاه علم و صنعت است.
یوسفی عنوان کرد: پیشنهاد دوم نیز طرح دهکده لجستیک با استفاده از ظرفیت تعاونی های استان در قالب کنسرسیوم است که ظرفیت ایجاد ۱۰هزار فرصت شغلی در آن فراهم می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: افتخاری که از تحقق پروژه های جهش تولید نصیب این استان می شود این است که برای اولین بار چنین طرح هایی در قالب تعاونی در شمال غرب کشور اجرایی می شود.
یوسفی به دستاوردهای حوزه تعاون در استان اشاره کرد و افزود: سال گذشته تحقق صددرصدی برنامه‌های عملیاتی در حوزه تعاون در استان را شاهد بودیم که حتی در برخی موارد ابلاغی نیز عملکرد بیشتر از حد انتظار ثبت شد.
وی گفت: از سال ۹۵ تاکنون در ارزیابی‌های صورت گرفته در سطح ملی و استانی روند صعودی داشتیم و این روند تا عملیاتی و اجرایی شدن شعار از تعاون به کار و از کار به رفاه اجتماعی ادامه خواهد داشت.
شایان ذکر است در این جلسه مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و خدمات ارزنده علی پاک منش در بخش تعاون، حسینی، رئیس سابق اداره تعاون کار شهرستان طارم را به عنوان مدیر امور تعاون این اداره کل معرفی و منصوب کرد.

۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۶
اداره_کل_تعاون,کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان |
کد خبر : ۲۲۵,۱۴۰
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل_زنجان,طرح_های_جهش_تولید,استخدام_مقرری_بگیران_بیمه_بیکاری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید