سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: ساماندهی شرکت تعاونی توسعه عمران از اهداف کوتاه مدت است

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در دیدار با اعضای هیئت رئیسه اتاق تعاون استان گفت: ساماندهی شرکت تعاونی توسعه عمران از اهداف کوتاه مدت است.
عماد تشکری, اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد, اتاق تعاون یزد, شرکت تعاونی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، عماد تشکری در این دیدار بر نقش اتاق تعاون در گسترش و توسعه تعاونی ها تاکید و افزود: یک شرکت تعاونی خوب می تواند اثرگذارتر از یک شرکت خوب باشد چرا که یک شرکت خوب برای عده محدودی فایده دارد اما شرکت تعاونی فعال برای سهامداران خرد مثمر ثمر است و به تعداد زیادی از افراد جامعه سود می رساند.

وی ادامه داد: اتاق تعاون بازوی اجرایی این اداره کل است و می تواند در زمینه اجرایی یاری گر بخش تعاون باشد.

وی با بیان این که اتاق باید واحد مشاوره، آموزش و حقوقی قوی داشته باشد تا به مراجعین خدمات مناسبی ارایه دهد، گفت: یزد به عنوان پایتخت تعاونی ها در کشور شناخته می شود و لازم است که از یک اتاق تعاون قدرتمند بهره مند باشد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد  ارائه بسته های مشاوره ای برای سرمایه گذاری در بخش های ساختمان، فولاد، نساجی و دیگر فعالیت های صنعتی از طرف اتاق تعاون در استان را لازم و ضروری دانست.

تشکری تصریح کرد: ساماندهی شرکت تعاونی توسعه عمران یزد و شهرستان های استان و تشکیل شرکت تعاونی گسترده ای که بتواند به جمع زیادی از مردم سود برساند از اهداف کوتاه مدت این اداره کل است.

گفتنی است: این جلسات به صورت ماهانه برای هماهنگی و برنامه ریزی بیشتر  جهت توسعه بخشی تعاون تشکیل می شود.

 


۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱
کد خبر : ۲۲۵,۲۰۲
کلیدواژه ها: عماد تشکری, اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد, اتاق تعاون یزد, شرکت تعاونی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید