مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان:

افزایش امنیت و رفاه اجتماعی با توسعه فرهنگ کارآفرینی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی، امنیت و رفاه اجتماعی جامعه را افزایش می‌دهد.
افزایش امنیت و رفاه اجتماعی با توسعه فرهنگ کارآفرینی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمد رضا یوسفی در سومین برنامه تجلیل از منتخبین سیزدهمین دوره تقدیر از کارآفرینان برتر سال 98-97، به همراه مدیر کارآفرینی و اشتغال و رئیس اداره توسعه کارآفرینی این اداره کل با حضور در شرکت عایق‌های الکتریکی پارس و آنا کیمیا منگنز، از مدیران این دو مجموعه به‌عنوان کارآفرین برتر تقدیر کرد.
وی عنوان کرد: همه ساله در قالب یک مراسم درخور از کارآفرینان برتر تقدیر به عمل می‌آمد که متاسفانه به دلیل شرایط کنونی جامعه که برگزاری هرگونه مراسم در استان‌های قرمز از لحاظ شیوع کرونا ممنوع است، این توفیق حاصل نشد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تاکید بر بر نقش کارآفرینان در رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزود: یکی از ماموریت‌های مهم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی است و در صورت ترویج این فرهنگ، تولید بیشتر شده، چرخ اقتصاد کشور به حرکت درآمده و امنیت و رفاه اجتماعی نیز افزایش می‌یابد.
یوسفی تصریح کرد: کارآفرینی فرآیندی است که از طریق آن فرد کارآفرین، ضمن شناسایی فرصت‌ها از طریق نوآوری و پذیرش مخاطره، ارزش جدیدی در حوزه‌های اقتصادی یا اجتماعی به وجود می‌آورد و از همین رو کارآفرینان همواره به‌عنوان عامل تغییرات اقتصادی نقش مهمی در رشد و توسعه کشورها دارند.
شایان ذکر است، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در دو مراسم پیشین قدردانی از کارآفرینان برتر، از آقایان حمیدرضا امیرمقدمی، مهدی یوسفیه، قلندر لکی و معروفی مدیران آزمایشگاه بهار زنجان، آموزشگاه زبان گویش، شرکت مینو و نوین پروار ایرانیان تقدیر کرد.
در سیزدهمین دوره جشنوراه کارآفرینان برتر سال 98-97 استان زنجان در مجموع هشت نفر به‌عنوان کارآفرین برتر انتخاب شدند که سه نفر در بخش صنعت، سه نفر در بخش خدمات و دو نفر نیز در بخش کشاورزی هستند.

۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۵
اداره_کل_تعاون,کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان |
کد خبر : ۲۲۵,۲۲۲
کلیدواژه ها: یوسفی, مدیرکل_تعاون,کار_زنجان,تجلیل_کارآفرینان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید