استفاده از ظرفیت اتحادیه و تعاونی های سیستان و بلوچستان در اجرای اجرای طرح "اقدام ملی تامین مسکن"

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: اتحادیه‌ها و تعاونی‌های مسکن بهترین ابزار برای اجرای طرح «اقدام ملی تامین مسکن» و ساخت مسکن‌های ارزان قیمت برای اقشار کم درآمد است.
استفاده از ظرفیت اتحادیه و تعاونی های سیستان و بلوچستان در اجرای اجرای طرح "اقدام ملی تامین مسکن"

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان مهرداد جهاندیده در نشست بررسی اقدامات صورت گرفته در راستای طرح اقدام ملی مسکن افزود: طرح اقدام ملی مسکن، طرحی مهم و کارساز برای خانه دار شدن مردم است و اتحادیه ها و تعاونی ها با ظرفیت و توان بالایی که دارند، می توانند در اجرای این طرح کمک حال دولت باشند.
وی با تاکید بر اینکه برای پیشرفت و بهبود اجرای این طرح باید از تعاونی های مسکن خوشنام در سطح شهرستان و استان استفاده شود، اظهار داشت: در شهرستان زاهدان نیز تعداد 9 شرکت تعاونی مسکن به راه و شهرسازی معرفی شده اند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: هزار و 234 واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان زاهدان توسط این شرکت های تعاونی مسکن احداث می شود.
جهاندیده ادامه داد: با اجرایی شدن طرح اقدام ملی مسکن در سایر شهرستان های استان نیز، شرکت های تعاونی فعال، پویا و دارای عملکر شفاف در هر منطقه برای مشارکت در ساخت مسکن های ارزان قیمت معرفی خواهند شد.
وی همچنین یادآور شد: توجه بیش از پیش به مسائل و مشکلات واحدهای کارگری و شرکت های تعاونی مشکل دار به منظور حل و فصل مشکلات شهروندان در اولویت این اداره کل و ادارات تابعه شهرستان ها است و بطور جد دنبال می شود.
۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۲۵,۲۸۰
کلیدواژه ها: اقدام ملی مسکن , مهرداد جهاندیده , سیستان و بلوچستان , تعاونی مسکن

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید