پرداخت بیش از ۱۶۸ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در کرمانشاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه با اشاره به اقدامات دولت در راستای حمایت از جامعه کار و تولید استان در مقابل آسیب های ناشی از شیوع ویروس کرونا، گفت: ۱۶۸ میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از ویروس در کرمانشاه پرداخت شده است.
پرداخت بیش از ۱۶۸ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه،حسن عزیزی پرداخت این تسهیلات را در قالب 20 هزار و 178 پرونده ذکر و اظهار کرد:  پرداخت این تسهیلات به حفظ  اشتغال و امنیت شغلی 22 هزار و 343  کرمانشاهی کمک کرده است.

به گفته وی،  در حال حاضر 7273 پرونده دیگر مربوط به متقاضیان با مجموع تسهیلات درخواستی 88 میلیارد تومان در حال پرداخت  و یا توزیع  در شبکه بانکی استان است.

وی افزود: بانک های ملی، ملت، صادرات، تجارت و سپه از جمله بانکهای عامل پرداخت تسهیلات حمایتی کرونا هستند که بیشترین پرداخت ها را داشته اند.

وی همچنین ادامه داد: شهرستان های کرمانشاه با پرداخت 1036 میلیارد ریال و شهرستان اسلام آباد غرب 199میلیارد تومان بیشترین پرداختی تسهیلات ویژه کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا را داشته اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خاطرنشان کرد: رسته های حمل و نقل مسافر درون شهری و برون شهری، مجتمع های فرهنگی، آموزشی، هنری، تولید و توزیع پوشاک و آموزشگاه های رانندگی و آرایشگاه ها کسب و کارهایی هستند که بیشترین پرداختی تسهیلات داشته اند.

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۲۵,۳۷۲
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,تسهیلات ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید