ایجاد 20 هزار شغل با اجرای طرح‌های «جهش تولید» در زنجان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: در صورتی‌که پروژه‌های جهش تولید در این استان به خوبی هدایت و به سرانجام برسد، زمینه ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی فراهم می‌شود و بکارگیری مقرری‌بگیران بیمه بیکاری نیز در این طرح‌ها در اولویت خواهد بود.
ایجاد 20 هزار شغلی با اجرای طرح‌های «جهش تولید» در زنجان

.به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا یوسفی اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان، امسال از پروژه‌های جهش تولید، دو پروژه پیشنهادی در قالب تعاونی است که مقدمات اولیه آنها در حال فراهم شدن است و هم اکنون پیگیر مجوزها هستیم. 

وی افزود: پیشنهاد اول ایجاد یک شهرک خودرویی متشکل از شرکت‌های قطعه ساز در قالب تعاونی با همکاری دانشگاه علم و صنعت است.

یوسفی عنوان کرد: پیشنهاد دوم نیز طرح دهکده لجستیک با استفاده از ظرفیت تعاونی‌های استان در قالب کنسرسیوم است که ظرفیت ایجاد ۱۰هزار فرصت شغلی در آن فراهم می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: افتخاری که از تحقق پروژه‌های جهش تولید نصیب این استان می‌شود این است که برای اولین بار چنین طرح‌هایی در قالب تعاونی در شمال غرب کشور اجرایی می‌شود. 

وی افزود: در صورتی‌که پروژه‌های جهش تولید در این استان به خوبی هدایت و به سرانجام برسد زمینه ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغل فراهم می‌شود و به کار گماری مقرری بگیران بیمه بیکاری نیز در این طرح‌ها در اولویت خواهد بود.

یوسفی به دستاوردهای حوزه تعاون در استان اشاره کرد و افزود: سال گذشته تحقق 100 درصدی برنامه‌های عملیاتی در حوزه تعاون در استان را شاهد بودیم که حتی در برخی موارد ابلاغی نیز عملکرد بیشتر از حد انتظار ثبت شد.

۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷
کد خبر : ۲۲۵,۴۴۰
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل,تعاون کار,اشتغال,جهش تولید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید