8 هزار زن سرپرست خانوار مددجوی بهزیستی زنجان هستند

مدیرکل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه 8 هزار زن سرپرست خانوار و ۱۵ هزار نفر مستمری‌بگیر سازمان بهزیستی استان هستند، گفت: جمعیت سالمند استان در حال حاضر بیش از ۱۰ درصد است.
8 هزار زن سرپرست خانوار مددجوی بهزیستی زنجان هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمد محمدی در جلسه مشترک با فعالان اقتصادی استان زنجان با اشاره به وجود ۲۲ هزار معلول زیر نظر و ثبت شده در سامانه سازمان بهزیستی استان، اظهار کرد: معلولان استان شامل نابینایان، ناشنوایان، بیماران روانی سالمندان معلول است که اشتغال این افراد همواره یکی از دغدغه‌های سازمان بهزیستی بوده است.

وی با تاکید بر اینکه عرصه تولید اشتغال خطیر و فعالان اقتصادی در کشور نقش مهم و بسیار ویژه‌ای را ایفا می‌کنند، تصریح کرد: می‌توان از ظرفیت‌های معلولین در اشتغال، تولید و بخش‌های مختلف اقتصاد استفاده کرد.

محمدی با بیان اینکه تلفن ۱۴۸۰ برای مشاوره رایگان در بخش‌های مختلف چون اختلافات خانوادگی، مشاوره‌های فردی و....به عموم به صورت رایگان فعالیت دارد، گفت: برخی از معلولانی که فعالیت تولیدی دارند دارای مشکلاتی از جمله بازاریابی هستند که می‌توان از ظرفیت اتاق بازرگانی زنجان در این راستا استفاده کرد.

وی با بیان اینکه 8 هزار زن سرپرست خانوار و ۱۵ هزار نفر مستمری‌بگیر سازمان بهزیستی استان زنجان هستند، گفت: جمعیت سالمند استان زنجان در حال حاضر بیش از ۱۰ درصد بوده و در آینده نیازمند خدمات است که این مهم نیازمند برنامه‌ریزی برای تامین نیازها در بخش‌های مختلف هستند.

۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶
بهزیستی استان زنجان |
کد خبر : ۲۲۵,۴۴۸
کلیدواژه ها: محمدی,مدیرکل,بهزیستی,زنجان,مددجو,حمایت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید