مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: امروز بیش از هر زمان دیگر به تعامل و همفکری برای رفع مشکلات در جامعه نیاز است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام، سرآمد دیگر شوراها در کشور است که می طلبد در فضای همدلی و هم افزایی مدیران استانی بیشتر از گذشته نقش خود را در خدمت به مردم و پیشبرد اهداف، ایفا کنند.
امروز بیش از هر زمان دیگر به تعامل و همفکری برای رفع مشکلات در جامعه نیاز است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام شیرخانی در جلسه تودیع مدیر سابق و معارفه مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام اظهار کرد: برآیند تودیع و معارفه مدیران، مبارک است و فضای کشور برای عرصه خدمت رسانی به گونه ای مهیا شده که قلمرو نمی‌شناسد و همه باید با همدلی کشور را آباد کنیم.

وی افزود: نگاه ما امروز نباید یک نگاه معطوف به حال باشد و باید مراقب بود که نگاه آیندگان به گذشته است و مدعی العموم به عملکرد ما نمره خواهند داد، بنابراین باید از تمام توان خود برای خدمت به مردم استفاده کنیم .

شیرخانی تعامل بین اعضای شورای هماهنگی استان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این همفکری و همیاری علاوه بر تسریع در کارها، اعضاء را برای رسیدن به اهداف و خدمت به جامعه نزدیک تر می کند.

رییس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام خاطرنشان کرد: امروز شاهد وحدت، همدلی و هم افزایی در استان هستیم که این امر می توان در دستیابی به اهداف بلندی که وزارتخانه تعیین کرده است، یاریگر ما باشد .

گفتنی است مراسم معارفه مدیر جدید و تودیع مدیر سابق بانک رفاه کارگران استان ایلام با حضور شیرخانی رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، مدیران عضو شورای هماهنگی و اجرایی استان، در محل سالن جلسات بانک رفاه کارگران برگزار شد 
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۰
کد خبر : ۲۲۵,۴۵۶
کلیدواژه ها: تعامل و همفکری, تودیع و معارفه, بانک رفاه ,ایلام

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید