جهش ۳۰ درصدی تسهیلات اعطائی بانک توسعه تعاون استان البرز در سال جهش تولید

مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان البرز گفت : از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه با پرداخت قریب به ۴۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مختلف اقتصادی و عامه شهروندان شاهد افزایش ۳۰ درصدی تسهیلات اعطایی نسبت به سال گذشته هستیم.
جهش ۳۰ درصدی تسهیلات اعطائی بانک توسعه تعاون استان البرز در سال جهش تولید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز ،علی غیاثی  جهش ۳۰ درصدی تسهیلات اعطایی به شرکتها،واحدهای تولیدی و عامه مردم را در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص لزوم حمایت از بخش های مختلف اقتصادی و تولیدی در سال جهش تولید دانست و اظهار کرد : امیدواریم با تزریق منابع مالی فوق شاهد افزایش سطح اشتغال زایی و تولید استان باشیم.

وی با اشاره به سیاست و رسالت بانک توسعه تعاون به عنوان بانک حمایتی ابراز کرد: هدف مجموعه مدیریت بانک و استان از پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی سودسازی نبوده و ملاک، گردش چرخهای اقتصادی و تولیدی استان است.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز ارائه طرح های متنوع اعتباری بانک طی سال جاری و همکاری و همدلی مجموعه پرسنل و مدیریت بانک در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری را از دلایل جهش فوق دانست و افزود: در زمینه حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

غیاثی افزود: در سال جاری تسهیلات بانک توسعه تعاون فقط منحصر به واحدهای خاص و شرکت های بزرگ و معتبر نیست، بلکه عامه شهروندان که نیازمند دریافت تسهیلات خرد بوده اند نیز مورد توجه بانک قرار گرفته و از طرحهای تسهیلاتی برخوردار شده اند.

وی در پایان با دعوت از شرکت ها و واحدهای تولید بالاخص تعاونی ها و شرکت های دانش بنیان به همکاری با بانک خاطرنشان کرد: سیاست بانک توسعه تعاون حمایتی بوده و آماده همکاری و انعقاد تفاهم نامه در کلیه زمینه های بانکی هستیم.

 

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۵,۵۲۶
کلیدواژه ها: جهش ۳۰ درصدی تسهیلات اعطائی بانک توسعه تعاون استان البرز,سال جهش تولید,علی غیاثی,مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید