سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:

تمام توان و تلاش ما در استان پاسخگوی و مشارکت با جامعه کارگری و کارفرمایی است

اولین جلسه مشترک انجمن ها و تشکلات کارگری استان با حضور حمید رضا پناه سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،مجتبوی رییس اتاق تعاون استان،ابوی دبیر کانون انجمن های صنفی کارگران استان و دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور،کانون بازنشستگان تامین اجتماعی و جمعی از اعضاء و نمایندگان تشکلات کارگری استان در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی:تمام توان و تلاش ما در استان در راستای پاسخگوی و مشارکت با جامعه کارگری و کارفرمایی است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در این جلسه پناه طی سخنانی اظهار کرد:معتقدیم که توسعه سه جانبه گرایی و افزایش تعامل و همفکری با شرکای اجتماعی موجب ارتقاء کار و همکاری های بیشتر می شود و امیدواریم در این مسیر بتوانیم گامی موثر در جهت رفع مسائل و مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی استان برداریم.
وی در ادامه مطالب خود با اشاره به نقش و جایگاه تعاون افزود: هدف و رسالت اصلی تعاون توسعه عدالت اجتماعی در جامعه است و با فکر و نگاه فرهنگی به این بخش و ظرفیت های ارزشمندی که در آن وجود دارد قطعاً این امر می تواند به ارتقاء تعاون کمک نماید.
پناه در ادامه خاطرنشان کرد:تعاون در باور و اعتقاد ما وجود دارد و امروز می بایست به بحث تعاونی های دانش بنیان نگاه خاص و ویژه ای داشته باشیم چرا که تعاون نقش و جایگاه برجسته و ویژه ای در این خصوص دارد.
وی گفت: امروز تمام توان و تلاش ما بر این خواهد بود تا پاسخگوی شما باشیم و با همفکری و هم افزایی با یکدیگر بتوانیم گام های خوبی در سطح استان برداریم و از ظرفیت های بزرگی که این بخش وجود دارد استفاده کنیم.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در پایان تصریح کرد: کارگران و کارفرمایان مکمل یکدیگرند و نقش اساسی و مهمی در جامعه کارگری دارند و خوشحال خواهیم بود تا بتوانیم گامی موثر در جهت خدمت به قشر کارگری و کارفرمایی استان برداریم و در این مسیر از نظرات و پیشنهادات شما استقبال خواهیم کرد.
شایان ذکر است در این جلسه سید حسین مجتبوی رئیس اتاق تعاون استان ضمن ارائه آماری از تعداد تعاونی ها و اتحادیه های استان در مطالبی گفت: خوشبختانه ظرفیت و پتانسیل های بسیار خوبی در بخش تعاون استان وجود دارد و اکثر اتحادیه ها در جایگاه مدیران کشوری قرار دارند و امیدواریم بتوانیم با عملکرد خود منشاء خیر و برکت برای تعاونگران استان باشیم.
 
۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸
کد خبر : ۲۲۵,۶۵۲
کلیدواژه ها: پناه,سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی:تمام توان و تلاش ما در استان در راستای پاسخگوی و مشارکت با جامعه کارگری و کارفرمایی است

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید