سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:

نگاه ما در استان خراسان رضوی به همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر با شرکای اجتماعی خواهد بود

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، در نشست هم اندیشی با اعضای حزب اسلامی کار استان گفت: خراسان رضوی به برکت امام هشتم دارای ظرفیت های بسیار ارزشمندی است و نگاه ما در استان به همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر با شرکای اجتماعی خواهد بود.
نگاه ما در استان خراسان رضوی به همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر با شرکای اجتماعی خواهد بود
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، حمیدرضا پناه در این جلسه طی سخنانی اظهار کرد: بسیار خوشحالم از اینکه خدمتگزار خوبی برای مردم خوب و جامعه کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان خراسان رضوی باشیم و امیدوارم با کمک شما بتوانیم گامی در جهت پیشرفت استان برداریم.
وی افزود: استان خراسان رضوی به برکت امام هشتم دارای ظرفیت های بسیار ارزشمندی است که نقش شما قطعاً در این مسیر برجسته خواهد بود و نگاه ما نیز در استان به همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر با شرکای اجتماعی خواهد بود و معتقدیم در شرایط موجود می بایست از تمامی فرصت ها و ظرفیت ها و جامعه کارگری و کارفرمایی استان با یکدلی ،هماهنگی و همراهی استفاده کرد.
وی در ادامه افزود: در شرایط حاضر نقش تشکلهای استان در حفظ افزایش بهره وری بسیار مهم و تاثیر گذار است و همفکری، هم افزایی و تعامل سازنده می تواند نتایج بسیار خوبی را در این برهه زمانی در بر داشته باشد و ما در این مسیر با شما همراه و مباحث و مشکلات را به خوبی رصد خواهیم کرد.
در این جلسه گلستانی دبیر حزب اسلامی کار استان نیز در مطالبی گفت:یکی از نقش های ما پیگیری مطالبات مردم و انتقال آنها به مسئولان است،در واقع رسالت ما این است که پل ارتباطی خوبی بین مردم و مسئولان باشیم و امیدواریم بتوانیم به عنوان بازویی قدرتمند در جهت رشد و پویایی به جامعه کارگری استان کمک کنیم.
 
۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸
کد خبر : ۲۲۵,۶۵۴
کلیدواژه ها: حمید رضا پناه سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی,نگاه ما در استان به همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر با شرکای اجتماعی خواهد بود

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید