سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی:

برای مطالبه گری صحیح و درست جامعه کارگری همه باید همگام،همراه و همصدا با یکدیگر حرکت کنیم

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار و گفت وگو با اعضای خانه کارگر استان گفت: برای مطالبه گری صحیح و درست جامعه کارگری استان همه باید همگام، همراه و هم صدا با یکدیگر حرکت کنیم.
برای مطالبه گری صحیح و درست جامعه کارگری استان همه باید همگام ،همراه و هم صدا با یکدیگر حرکت کنیم
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در این جلسه حمیدرضا پناه طی سخنانی اظهار کرد:خدمت به مردم و جامعه کارگری استان و حفظ کرامت کارگران در تمامی عرصه های اقتصادی، تولید و صنعت وظیفه همه ماست .
.وی در ادامه افزود:از همکاری و تجربیات ارزشمند شما استقبال نموده چرا که اعتقاد داریم یکی از اساسی ترین رویکردها در دستیابی به اهداف،ایجاد وحدت و همدلی بین جامعه کارگری و کارفرمایی استان است و قطعاً نقش خانه کارگر در این مسیر از اهمیت خاصی برخوردار است.
پناه در ادامه افزود:زمانی می توانیم مطالبه گری صحیح و درستی داشته باشیم که همگام ،همراه و هم صدا با یکدیگر و با استفاده از ظرفیت نمایندگان استان در مسیر درست حرکت کنیم.
وی در پایان گفت: تقویت سه جانبه گرایی به عنوان یکی از مهمترین و شاخص ترین رویکردها در کار محسوب می شود و توسعه و تقویت تعامل بین جامعه کارگری و کارفرمایی و بخش دولتی می تواند بسترهای لازم را به منظور حفظ و توسعه اشتغال و دستیابی به شکوفایی اقتصادی فراهم نماید.
رسولی دبیر اجرایی خانه کارگر استان نیز در مطالبی گفت: امیدواریم بتوانیم در کنار شما هر چه بیشتر به جامعه کارگری استان خدمت کنیم .وی افزود:خانه کارگر با تمام جایگاهی که در استان دارد در کنار شماست و قطعاً با مشارکت و هم افزایی بهترین خدمات را ارائه خواهیم داد.
وی همچنین گفت: یکی از مهمترین اهداف خانه کارگر استان رفع مشکلات جامعه کارگری است چرا که معتقدیم کارگران سرمایه های اصلی جامعه هستند و توسعه کشور در گرو تلاش بی وقفه کارگران است که بی ادعا کار می کنند.
 
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۲۳
کد خبر : ۲۲۵,۶۵۶
کلیدواژه ها: سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی:برای مطالبه گری صحیح و درست جامعه کارگری استان همه باید همگام ،همراه و هم صدا با یکدیگر حرکت کنیم

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید