سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد:درخواست های بازنشستگی پیش از موعد با عدالت و دقت بیشتری بررسی می شود

درخواست های بازنشستگی پیش از موعد (پرونده های سخت و زیان آور) کارگران به خصوص کارگرانی که در شرکت های فولادی مشغول به کار هستند با دقت بیشتری رصد می شود تا نارضایتی های به وجود آمده در این شرکت ها مرتفع شود.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد:درخواست های بازنشستگی پیش از موعد با عدالت و دقت بیشتری بررسی می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با چایچی مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران دیدار و گفت وگو کرد.

تشکری در این نشست تاکید کرد: درخواست های بازنشستگی پیش از موعد (پرونده های سخت و زیان آور) کارگران به خصوص کارگرانی که در شرکت های فولادی مشغول به کار هستند با دقت بیشتری رصد می شود تا نارضایتی های به وجود آمده در این شرکت ها مرتفع شود.

وی با بیان این که در بعضی از موارد شاهد تصمیمات متفاوتی بوده ایم به طوری که دو کارگر در یک پست مشغول به کار بوده، یکی درخواستش شامل سخت و زیان آور شده و نفر دیگر خیر و این رای های متفاوت باعث ایجاد نارضایتی در سطح شرکت ها شده است. که سعی شده این موارد اصلاح شود .

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بر برجسته شدن و نمود نقش اجتماعی، فرهنگی و... شرکت های بزرگ و مادری چون فولاد آلیاژی ایران در استان تاکید کرد.

چایچی در این نشست خاطرنشان کرد: از زمان مسئولیتم تامین مواد اولیه، افزایش تولید محصولات مختلف، فروش و نوآوری در شرکت فولاد آلیاژی ایران روند روبه رشدی را داشته است.

مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران با تاکید بر اینکه با شیوع ویروس کرونا، غربالگری، تب سنجی، تست کرونا از کارگران مشکوک و همچنین ضدعفونی معابر و سطوح شرکت مرتب انجام شده است، گفت: با وجود اینکه مقابله با ویروس کرونا هزینه های زیادی را برای شرکت در برداشته است این موارد جهت صیانت از نیروی کار به شدت رعایت می شود ولی متاسفانه کارگران 8 ساعت در اختیار ما هستند و در بیرون احتمال آلوده شدن به ویروس کرونا را دارند.

چایچی با اشاره به اینکه در مدت شیوع کرونا مخازن اکسیژن، کپسول هوا، تشک مواج، تجهیزات بیمارستانی و ... را به مراکز درمانی و بیمارستانی استان اهدا کرده ایم تا رسالت اجتماعی  فولاد آلیاژی را انجام دهیم.

 
۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۰
کد خبر : ۲۲۶,۰۱۸
کلیدواژه ها: عمادتشکری, سرپرست تعاون، کار یزد, بازنشستگی پیش از موعد, فولاد آلیاژی ایران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید