مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: منابع انسانی با ارزش ترین منبع سازمانی در فرآیند خلق ثروت هستند

به منظور بررسی میزان اثرگذاری مصوبات ستاد ملی کرونا در بخش خصوصی و چگونگی اعمال و اجرای شیوه نامه های بهداشتی در جامعه کار و تولید جلسه ای در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان تشکیل شد.
منابع انسانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان اسماعیل غنیان، به اهمیت و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه کار و تولید اشاره کرد و گفت: نقش منابع انسانی در پیشبرد امور یک جامعه دارای آن چنان اهمیتی است که مؤثرترین رکن تحولات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی محسوب می گردد.

وی افزود: منابع انسانی با ارزش ترین منبع سازمانی در فرآیند خلق ثروت هستند که به سازمان معنا و مفهوم بخشیده و زمینه تحقق اهداف سازمانی را فراهم می کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به اینکه بنگاه های اقتصادی معمولا از کارگران به منزله یکی از عوامل مهم و مؤثر در امر تولید استفاده می کنند، گفت: امنیت و سلامت کارگران و کارفرمایان از اولویتهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و از اهمیت بالایی برخوردار است، که به همین منظوراین اداره کل با حدود 440 کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار و بیش از 400 مسئول ایمنی و بهداشت در سطح استان بر رعایت و اجرای پروتکل های بهداشتی و ایمنی واحدهای تولیدی و صنعتی نظارت دارد.

این جلسه با حضور  شریفی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد بازرسی و امور حقوقی استانداری و  آل بویه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی  استان سمنان همراه بود.

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵
کد خبر : ۲۲۶,۱۵۴
کلیدواژه ها: شیوه نامه های بهداشتی,کاروتولید,خلق ثروت,ایمنی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید