مشارکت بانک توسعه تعاون استان البرز در اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند

مدیر بانک توسعه تعاون استان البرز از اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند از سوی مرکز نیکوکاری بانک توسعه تعاون البرز خبر داد.
مشارکت بانک توسعه تعاون استان البرز در اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، علی غیاثی در جلسه‌ای که با حضور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان البرز و معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد، اظهارکرد: بانک توسعه تعاون به عنوان نهاد توسعه‌ای همواره محورهای همکاری با سازمان‌های اجتماعی به ویژه کمیته امداد امام خمینی و آموزش و پرورش را برقرار کرده است.

وی در این خصوص افزود: آموزش به عنوان مهم‌ترین محور و زیربنای توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورها شناخته شده است و در وضعیت کنونی، فراهم‌سازی زیرساخت الکترونیک برای تحصیل دانش‌آموزان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

غیاثی به فعالیت‌های ارزنده کمیته امداد استان و آموزش و پرورش استان در حمایت از دانش آموزان نیازمند اشاره کرد و افزود: با مشارکت کمیته امداد امام خمینی استان البرز و مرکز نیکوکاری بانک توسعه تعاون استان البرز، 66 دستگاه تبلت جهت اهدا به دانش‌آموزان نیازمند تهیه گردید که تعدادی نیز در این مراسم اهدا شده است.

مدیر بانک توسعه تعاون استان البرز به تشکیل مرکز نیکوکاری مدیریت شعب استان البرز طی دو سال اخیر اشاره کرد و گفت: این مرکز باهدف انجام امور خیریه و فعالیت هدفمند در جهت توانمندسازی اقشار ضعیف تشکیل‌شده است و با همکاری نهادهای مرتبط به ویژه کمیته امداد امام، در مسیر ایفای مسئولیت اجتماعی گام برمی‌دارد.

 در این جلسه محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان البرز و فرشته فهمیده معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز نیز ضمن تبیین همکاری ‌های این دو نهاد با بانک توسعه تعاون ابراز امیدواری کردند همکاری ‌های میان دستگاهی منجر به افزایش سطح شاخص توسعه منابع انسانی و محرومیت ‌زدایی در استان شود.

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۶,۳۱۴
کلیدواژه ها: مشارکت بانک توسعه تعاون استان البرز در اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند,کمیته امداد امام خمینی(ره)

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید