14 هزار پرونده تسهیلات کرونا به بانک‌های ایلام معرفی شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: ۱۴ هزار و ۸۳۱ پرونده برای متقاضیان آسیب‌دیده از کرونا در استان با اعتبار ۱۳۸ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان به سیستم بانکی جهت پرداخت تسهیلات معرفی شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلا:14 هزار پرونده تسهیلات کرونا به بانک‌های ایلام معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شکراله شیرخانی اظهار کرد: در مجموع ۲۱۶ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به ایلام اختصاص یافته و تاکنون استان رتبه اول در پرداخت تسهیلات کرونا در کشور را نسبت به سهم اختصاصی کسب کرده است.

وی افزود: ۱۱ هزار و ۵۰۳ طرح با اعتبار ۹۷۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۲هزار و ۷۰۲نفر تسهیلات حمایت از واحدهای آسیب دیده از کرونا در استان پرداخت شده است.

شیرخانی یادآور شد: همچنین کارگاه‌هایی که به صورت مستقیم از کرونا آسیب دیده و به اجبار تعطیل شده‌اند، مبلغ ۱۶۰ میلیون ریال تسهیلات به ازای هر نیروی انسانی اختصاص می‌یابد و در واحدهای کسب‌وکاری که فعال بوده و تعطیل نشده و غیر مستقیم از کرونا آسیب دیده‌اند، مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: نرخ سود تسهیلات نیز ۱۲ درصد و بازپرداخت آن از مهرماه جاری به مدت ۲ سال خواهد بود.

۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۵۱
کد خبر : ۲۲۶,۳۲۸
کلیدواژه ها: ایلام, تسهیلات کرونا ,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید