در نشست با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی عنوان شد:

لایحه اصلاح قانون بخش تعاون در دستور کار نمایندگان مردم در خانه ملت قرار دارد

لایحه اصلاح قانون بخش تعاون در دستور کار نمایندگان مردم در خانه ملت قرار دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در نشست با حجت‌الاسلام «علیرضا سلیمی» نماینده مجلس گفت: تعاون یکی از بخش‌های مهم برای رسیدن به اشتغال است و برای موفقیت بیشتر در این راستا نیازمند حمایت جدی است.
محمدتقی آبایی افزود: تعاونی‌ها در بخش صادارت نیز گام‌های خوبی برداشته‌اند و شرکتهای استان مرکزی پارسال در حوزه صادرات موفقیت‌های خوبی به دست آوردند و سهم صادرات تعیین شده آنها در سال جاری ۱۳ میلیون دلار است.

وی بیان کرد: تعاون یکی از بخش‌های مهم در راستای تحقق جهش تولید نیز به شمار می‌رود و باید از همه توان و ظرفیت این بخش در این راستا نیز بهره‌گیری کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد:  لایحه اصلاح قانون بخش تعاون یک ضرورت است که انتظار است در مجلس شورای اسلامی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیات ریسه مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه اصلاح قانون بخش تعاون در دستور کار نمایندگان مردم در خانه ملت قرار گرفته که بر اساس آن زمینه تحقق ۳۳ درصدی بخش تعاون از اقتصاد کشور و نیز اجرای برخی از اصول قانون اساسی فراهم می‌شود.

وی در خصوص  بررسی و تبیین لایحه اصلاح قانون بخش تعاون افزود: توسعه بخش تعاون در کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به این مهم باید در دستور کار جدی قرار گیرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: توسعه بخش تعاون در افزایش اشتغال پایدار کشور و حل معضل بیکاری راهگشا است و هرچه به این بخش پرداخته شود جا برای کار وجود دارد زیرا توسعه بخش تعاون در تقویت بنیه‌های اقتصادی کشور نقش موثری دارد.

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۳۵
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۲۶,۳۵۶
کلیدواژه ها: لایحه اصلاح قانون بخش تعاون,محمد تقی آبایی,حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید