سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: توسعه سیاسی و اقتصادی در جامعه از بستر فرهنگ شکل می گیرد

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با اعضای شورای عالی بسیج کارگری استان گفت: توسعه سیاسی،اقتصادی و توسعه کار در جامعه از بستر فرهنگ شکل می گیرد.
توسعه سیاسی ، اقتصادی و توسعه کار در جامعه از بستر فرهنگ شکل می گیرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، حمیدرضا پناه در این جلسه طی سخنانی گفت: حضور در جمع با نشاط علمی و نخبگان جامعه بسیج کارگری باعث افتخار است و امیدوارم به عنوان عضو کوچکی از بسیج بتوانیم در حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی استان به خوبی موفق عمل کنیم.
وی افزود: نقش و نگاه ارزشمند بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس و همچنین در شرایط جنگ اقتصادی امروز انکارناپذیر است به همین خاطر نام و راه پر افتخار بسیج سر لوحه همه ما در این اداره کل قرار خواهد گرفت.
پناه در ادامه گفت: بسیج همیشه از دیدگاه علمی و تخصصی به موضوعات مختلف ورود پیدا کرده و توانسته به خوبی و با موفقیت عمل نماید و با رویکردی که بسیج کارخانجات استان دارد امیدوارم ما نیز بتوانیم در خدمت و در کنار مجموعه شما در مسیر درست حرکت کنیم.
وی افزود: نگاه فرهنگی به کار و بستر سازی فرهنگ بسیار مهم و حیاتی است چرا که توسعه سیاسی ، اقتصادی و توسعه کار در جامعه از بستر فرهنگ شکل می گیرد.
 
در این جلسه یزدانی فرمانده سازمان بسیج کارگری استان نیز در مطالبی گفت:خوشبختانه همیشه تعامل و همراهی بسیار خوبی بین تشکلات کارگری و کارفرمایی در استان وجود داشته است و ما این را جزئی از افتخارات بسیج کارگری می دانیم و در تلاش هستیم با همدلی و همفکری که وجود دارد بتوانیم بیشترین خدمات را به قشر جامعه کارگری استان داشته باشیم.
شایان ذکر است در این جلسه هر یک از اعضای حاضر به نقطه نظرات خود پرداخته و مواردی را بیان کردند.
۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۷
کد خبر : ۲۲۶,۳۶۴
کلیدواژه ها: دیدار,سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی,پناه,شورای عالی بسیج کارگری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید