سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:

نهاد انقلابی سپاه همیشه با نگاه علمی، تجربه و تخصص به مسائل ورود پیدا کرده است

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با رییس ستاد پایش صنایع سپاه امام رضا (ع) گفت: نهاد انقلابی سپاه همیشه با نگاه علمی، تجربه و تخصص به مسائل ورود پیدا کرده است.
نهاد انقلابی سپاه همیشه با نگاه علمی، تجربه و تخصص به مسائل ورود پیدا کرده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، حمیدرضا پناه در این جلسه طی سخنانی گفت:سپاه یک نعمت و یک افتخار برای نظام و کشور است و در طول سالیان هر جا که مشکلی وجود داشته این مجموعه توانسته به خوبی عمل نماید.
وی افزود:شرایط امروز با توجه به جنگ اقتصادی و شیوع ویروس کرونا نسبت به گذشته بسیار متفاوت است و در بخش اقتصادی و واحد های تولیدی مشکلاتی را شاهد بوده ایم که انشاءا... با کمک بسیج  مشکلات از پیش رو برداشته خواهد شد.
پناه در  ادامه این جلسه افزود:هدف و مسیر همه ما در کمک به واحد های تولیدی و صنعتی استان یکی است و قطعاً مجموعه بسیج ، دولت و مردم با همکاری یکدیگر خواهند توانست در رفع و حل مشکلات گام بردارند.
سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: نهاد انقلابی سپاه همیشه با نگاه علمی، تجربه و تخصص به مسائل ورود داشته و ما نیز در این اداره کل با همکاری تشکلات کارگری و کارفرمایی و به عنوان یکی از شرکای اجتماعی در خدمت بسیج خواهیم بود.
وی گفت: وظیفه اصلی و رسالت همه ما در حال حاضر استفاده از تمامی امکانات در خدمت رسانی و تکریم مردم،جل مشکلات و رسیدگی به درخواست های آنها است این وظیفه ماست که در بخش دیگری از این جبهه،تکلیف خود را در دفاع از تولید و صنعت ادا کنیم.
 
سردار گرمه ای رییس ستاد پایش صنایع سپاه امام رضا (ع) در این دیدار گفت: بحث مشکلات واحد های تولیدی در پنج کارگروه از جمله مشکلات مالی و بانک ها،بیمه های کارگری ،مالیات و دارایی، مشکلات حقوقی و توسعه کسب و کار و مباحث مدیریتی پیگیری می شود.
وی افزود: اهمیت این استان در بعد کارگری،شهرک های صنعتی ، جمعیت و ... از اهمیت خاصی برخوردار است به همین خاطر تلاش کرده ایم در جهت منویات رهبری و در جهت جهش تولید حرکت نموده و مشکلات واحد های تولیدی و کارخانجات را به صورت جهادی پیگیری کنیم.
 
 
۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸
کد خبر : ۲۲۶,۳۸۲
کلیدواژه ها: پناه,سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی,دیدار با رییس ستاد پایش صنایع سپاه امام رضا (ع)

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید