ارائه یک میلیون و ۵۲۴ هزارنفر ساعت آموزشی فنی در زنجان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از ارائه یک میلیون و ۵۲۴ هزار و ۱۹۸ نفر ساعت آموزش در بخش دولتی در استان زنجان طی سال‌جاری خبر داد.
ارائه یک میلیون و ۵۲۴ هزارنفر ساعت آموزشی فنی در زنجان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان محمدرضا انصاری اظهار کرد: در سال جاری ۲۲۳ هزار و 779 نفر ساعت  آموزش فنی در بخش غیر دولتی در استان زنجان ارائه شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با اشاره به این که از آموزش‌های ارائه شده ۵۵۴ هزار و ۵۷۸ نفر ساعت آموزش در بخش آقایان ارائه شده است، افزود: ۱۶۹ هزار و ۲۰۱ نفر ساعت آموزش نیز در بخش بانوان ارائه شده است.

وی با اشاره به این که در بخش دولتی یک میلیون و ۵۲۴ هزار و ۱۹۸ نفر ساعت آموزش ارائه شده است، گفت: از این میزان ۹۵۸ هزار و ۳۲۸ نفر ساعت در بخش آقایان و ۵۶۵ هزار و ۵۷۰ نفر ساعت در بخش بانوان ارائه شده است.

انصاری با اشاره به فعالیت ۱۱۶ کارگاه ثابت شهری در استان زنجان اضافه کرد: ۳۷ کارگاه سکونتگاه غیر رسمی، ۸۰ کارگاه صنایع و صنوف، ۳۰۵ کارگاه جوار روستا و عشایر، ۳۹ کارگاه جوار بین کارگاهی، ۸۸ کارگاه جوار پادگان، ۵۶ کارگاه جواهر زندان و سه جوار دانشگاه در استان زنجان دایر است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از فعالیت ۱۳۶ آموزشگاه آزاد در استان زنجان خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۴ آموزشگاه در بخش بانوان و ۱۸ آموزشگاه در بخش آقایان و ۲۴ آموزشگاه به صورت دو منظوره دایر است.

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۱۴
کد خبر : ۲۲۶,۵۰۲
کلیدواژه ها: انصاری,مدیر,فنی وحرفه ای,زنجان,آموزش

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید